Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a sógornőd legdurvább...

Mi volt a sógornőd legdurvább beszólása/tette veled szemben? Férjed húga/nővére, vagy testvéred felesége volt az?

Figyelt kérdés
Nálunk az esküvőnkön a férjem testvérei beszóltak a testvéremnek, hogy megtartotta a születési nevét a házassága után is.
2021. máj. 29. 13:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Rengeteg ilyen van ha felsorolnám itt ülhetnék estig. Maradjunk annyiban hogy már nincs az életünkbe... Egyébként a párom testvérének a felesége. Ha még a haragot is eltudnam engedni akkor lenne tökéletes
2021. máj. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Még nem sógornő, talán nem is lesz soha, emiatt is, de rengeteg volt neki. Engem hülyének néz, nem bírja elviselni,hogy nem vitte többre nálam, és szeret gúnyolódni rajtam, mert szerinte én olyan nyugodt vagyok. Ő meg egy üvöltözős idegbeteg..
2021. máj. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Ja, tettnek meg hozzátenném ami nagyon durva volt, hogy mikor náluk voltunk csaladlatogatason, szetszaggatta az egyik pólómat, ami egyértelmű volt és pofátlanul a gyerekére fogta. :) Így semmi sem lett belőle.
2021. máj. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Sógorom mindig álságos "vicceket" mondott amik szúrkálódások voltak vagy felemelt és mondta huhh megint híztál vagy folyton pattanás elleni szereket kaptam mert olyan a bőröm(hormon probléma). Akkor egyszer anyám előtt nem akart lefotózni mondván nem vagyok fotogén.

Egyszer használt babaruhát adtam a kisgyereküknek(közfogos fizetésből ennyit tudtam beszerezni és nem ténylegesen volt használt csak egy bolt a megmaradt készletét egy adományboltnak adta én meg ott vettem, tehát igazából sose volt használva), mire undorodva nézegette, hogy biztos bárányhimlős stb. :S

A sógor felesége meg nem százas, közölte hogy miért akarom járókába rakni majd a gyerekemet mert az börtön és hogy ő nem fog a gyerekének hazudni a Mikulásról, meg a többi dologról mert őszinte lesz a gyerekével és ő döntheti el milyen vallást akar(mármint abban a minutumban eldöntheti nem a jövőben), a gyerek akkor volt 2 éves. Szóval férjem oldalával megszívtam,de már nem is figyelek rájuk :)

2021. máj. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Átpakolta a húsokat a fagyasztóban 🙄


😂😂😂

2021. máj. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
#5 nem ismerem a sztorit, pedig többen emlegetik itt GyK-n, képbe tudnál hozni, kérlek?
2021. máj. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
6-os: jaj ne ezt ne kérd most mindenki rázendít és csak erről fognak oldalokat írni, már a könyökömön jön ki a sztori, egy csaj nyafogott anno, hogy sógora vagy sógornője berakja a húsát a közös mélyhűtőbe és ezen mindenki jót nevetett és kigúnyolta, hogy milyen hülyeségen hisztizik,de most már rohadt unalmas a sztori..
2021. máj. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Köszi #7, ez nekem ìgy tökéletesen elég 😊
2021. máj. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Pedig a húsos-csontos legenda ezen az oldalon és nem véletlenül. Azt sajnálom, hogy nem mentettem le, mikor még lehetett. 😂
2021. máj. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
Sok volt a rovásán, de végül elfűrészelte maga alatt az ágat XD
2021. máj. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!