Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz, ha hiányzik exem anyja?

Az gáz, ha hiányzik exem anyja?

Figyelt kérdés
Annyira szerethető személyisége van, hogy nagyon bánom, hogy vele már nem beszélgetek. Sajnos a lányával rosszban váltunk el, és azt hiszem most már nem kedvel. 25 f

#ex #Ex anyja
2021. jún. 3. 10:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Miért ne lenne normális?
2021. jún. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Én is váltam el rosszban extől,de utána az anyjával rendszeresen beszéltem a halálig. Vele megmaradt a jó viszony,de viszont a fiával utána már nem beszélt, mert megtudta mit tett velem és még a gyereke anyjával is ugyan azt tette.
2021. jún. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem gáz, teljesen normális hogy őt külön kezeled. Azt írod "azt hiszem", tehát ez nem biztos, csak te gondolod azt, hogy azért mert a barátnődtől nem szépen váltál el, ő is ugyanúgy gondolkodik. Ha van rá lehetőség, én felvenném vele a kapcsolatot, és elmondanám hogy mennyire sajnálom az egészet, és nem szeretnék vele rosszban maradni.
2021. jún. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem sem gáz :) Én a volt barátom nagyszüleit szerettem meg nagyon, és bár már új kapcsolatom van, de kb havonta felhívom őket, és beszélgetünk, hogy mi újság :)
2021. jún. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Normális! Szerintem mindenki olyan kapcsolatra vágyik, ahol a szülőkkel is jóba van a párja. Az, hogy szakítottatok, és ugye nem békés szakítás volt, így valószínűleg érthető hogy nem keresed, de amúgy teljesen megértem hogy hiányzik.
2021. jún. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Én is azt mondom, próbáld meg! Az exed anyja remélhetőleg nem változott meg, én ráírnék a helyedben.
2021. jún. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szerintem nem bír, mert facebookon nem jelöl vissza. Elég szarul esik. Na mindegy. Így jártam
2021. jún. 3. 11:49
 8/14 anonim ***** válasza:
97%

#7

Kérdés, hogy hogy bántál a lányával?

Mennyire sebezted meg, ütötted-verted, csaltad, aláztad...stb.

Egy szülő mindig a gyerekével szolidáris (Normáliséknál)

2021. jún. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Ott az anya-lánya vagy az apa-lánya kapcsolat lehetett az érdekes..
2021. jún. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

Nekem minden exemnek csak a családja hiányzott még egy ideig szakítás után, ők egyáltalán nem. 😂 Ha belegondolok ők is ugyanúgy az életem részei voltak, valamilyen szinten évekig "családtagként" tekintetünk egymásra stb. A testvéreik mai napig kb. évente egyszer rám írnak, hogy hogy vagyok. Szerintem ez teljesen normális érdeklődés valaki iránt akihez közel álltál és konkrétan vele nem volt konfliktusod...

Ha nem jelöl vissza az anyuka, akkor hagyd rá. Mondjuk érdekes, ha a kapcsolat alatt annyira nem voltatok jóban, hogy ismerősök legyetek... 😂 Akkor mi hiányzik vele kapcsolatban?

2021. jún. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!