Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vegyek 17...

Milyen ajándékot vegyek 17 éves fiúnak? Szinte mindene megvan. (5-6000Ft-ért)

Figyelt kérdés
Nem szeret olvasni sem sportolni, a számítógép a mindene.
2008. dec. 7. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már volt egy ilyen kérdés, én akkor is azt írtam, hogy lehet csináltatni egyedi párnahuzatot közös képet rárakatsz vagy magadat, nem 5ezer hanem 3ezer körül van a nagyobb, de szerintem ennél személyesebbet nem tudsz adni.
2008. dec. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az is jo, ha megkerdezed tole, hogy mire van szuksege. Mert feleslegesen kidobott penz, ajandek az nem jo senkinek sem, nincs ertelme.

De, ha nem akarod megkerdezni, akkor vegyel neki egy pulovert, vagy kozmetikumokat, 17 evesen mar szeretik a fiuk ferfiasan apolni magukat!

2008. dec. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ha kocka, akkor én ennyi pénzért biztos valami jó számitógépes játékot vennék neki.
2008. dec. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
usb-kulcsot, valami király sok gb-osat. szerintem az nagyon királyság. és ráadásul vannak mindenféle formájukak, és úgy néz ki az usb-d mintha valami kulcstartó lemnne, szerintem ez nagyon királyság.
2008. dec. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a jó ötleteket!
2008. dec. 9. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!