Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekek születése után is...

Gyerekek születése után is együtt élni a szülőkkel jó ötlet?

Figyelt kérdés

Jelenlegi helyzet: együtt élünk a párommal, anyukámmal és apukámmal. Nagy ház, elférünk, szinte nem is találkozunk, tehát nem egymás nyakán vagyunk. 5 éve élünk így, tehát már nem hiszem, hogy történhet meglepetés.

Beszélgettünk a párommal a jövőnkről, közös ház, gyerekek, stb. Ő hozta fel, hogy szívesen itt maradna (nem kellene több tíz milliós hitelt felvenni), ha gyerekünk születne, mert van több szoba, amit át lehetne alakítani, illetve a padlásteret be lehet építeni, 3 szintes lenne így a ház. Nagyon jóban vagyok a szüleimmel, párom is.

Nekem nincs ez ellen kifogásom, de a mai világban lehet fura lenne így együtt élni, még ha el is férünk rendesen.

Anyukám nem szólna bele semmibe, apu sem, csak az az egy probléma van, ha gyereksírás lenne szerintem idegesítené (aput).


2021. jún. 7. 19:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
53%
Ha jól kijöttök szerintem nem rossz így.
2021. jún. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
56%
Nem jó ötlet.
2021. jún. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
71%
Nem jó ötlet, több ilyet is tudok, ahol aztán szétmentek a pasi futhat a pénze után... ilyen hazat eladni sem könnyű mert már nem “divat” a kommunában élés mindenki maga szeretne lenni. Jobb a békesség és külön mindenkinek.
2021. jún. 8. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Aztán milyen alapon adnák el a szülők házát?
2021. jún. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
56%

Pl adott esetben olyan alapon hogy a felső szinten külön lakast alakítottak ki , rakoltve szerencsére számlákkal igazolva több milliót... itt a szülők és az exnő sem tudta kifizetni így maradt az eladás.

Utólag okos mindneki a szulok szívtak meg öregségükre a saját házuk bebukták, azt amit ők építettek!most egy sokkal kisebb házban élnek....

2021. jún. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
71%
Na ezért nem kell senkinek engedni hogy más a nyakán éljen, pláne oda szüljön.
2021. jún. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos igen és poén amíg nem volt w gyerek szuper volt ez mint egy kedves alsó szomszéd, de a gyerek hangos, rumlis és az embereket zavarja...
2021. jún. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!