Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim veszekednek?

A szüleim veszekednek?

Figyelt kérdés
Érzékeny vagyok nagyon a kommentekben tovább írom?

#szülők veszekedés
2021. jún. 15. 20:26
 1/6 A kérdező kommentje:
2 naponta veszekednek erőse ehhez nincs közöm csak én nagyon érzékeny vagyok és amikor veszekednek több napig szomorú vagyok és nincs kedvem semmihez anyának apának szóltam de ugyanúgy folytatják azt kénne tennem hogy becsukom az ajtót hát ez nálam nem válik be írtam miért mit tegyek a szomrúság ellen?
2021. jún. 15. 20:26
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi miatt veszekednek? Ez nagyon fontos infó lenne.
2021. jún. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2/2:Mindenen ha valami olyan történik már elkezdik.
2021. jún. 15. 20:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Ha 18 felett és velük laksz, akkor költözz külön ha lehetséges, ha 18 alatt, akkor pedig egy nyugodt pillanatukban ülj le velük megbeszélni ezt. Mondd el nekik, hogy nagyon rossz ez nekem és kérdezd meg őket, ők mit éreznének ha a helyedben lennének.

Azt is megteheted, hogy olyankor átmégy valakihez, nagyszülőkhöz vagy a párodhoz, vagy akid van és ha felháborodnak, akkor meg kell nekik mondani, hogy az ő viselkedésük miatt mentél el. Ez a módszer jól és rosszul is elsülhet, ez a szüleid személyiségétől is függ.

Ha egyáltalán nem oldódik meg, akkor pedig sajnos csak a válás a megoldás.

2021. jún. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 4-es választ és az 1-es választ is én írtam. Sajnálom, hogy ez megy nálatok.

Vagy annyira nem szeretik már egymást vagy nem is egymással van bajuk hanem valami egyéb dolog idegesíti őket (munkahelyi gondok, anyagi gondok) és ezért ingerültek egymással is.

2021. jún. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor a szmeélyiségükkel van gond, mármitn ha midnketten enynire hirtelen haraguak, vitatkozosak.
2021. jún. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!