Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyjam ezt? Elvenni más kész...

Hagyjam ezt? Elvenni más kész pasiját?

Figyelt kérdés
A barátommal két éve vagyunk együtt, ami annyira nehéz két év volt, igaz volt benne sok romantika és boldogság is. Eleinte olyan igazi nyomulós macsó pasi volt, hétvégenként a haverjaival lógott. 2 évembe telt, amig elértem, hogy ne az anyja és a húga legyen az első, amig elértem, hogy vasárnap szépen eljöjjön anyukámékhoz velem. Végre normálisan öltözik, leszokott a piálásról és bulizásról, felvették az egyetemre stb. És most, hogy megkérte a kezem ( annyira cuki volt, hogy még azt is tudtam előre, hogy hol fog letérdelni) erre a semmiből előjön egy másik csaj. A pasim pedig azóta rosszkedvű, ha kérdezem, mikor lesz az esküvő, meg mikor akar házat gyereket, csak morog és elhajt. Bezzeg, ha hétvégén a társaságban ezeket az nő kérdi meg tőle, akkor órákig válaszolgat neki. Annyira csalódott vagyok.
2010. aug. 25. 19:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem dobd ki ezt a pasit.Lehet, hogy csak nekem tunik igy, de szerintem nem jelentesz neki valami sokat.Egy pasit amugy se lehet megvaltoztatni, ha o magatol nem akar.
2010. aug. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy talált végre egy olyan nőt, aki nem akarja megváltoztatni, aki olyannak szereti, amilyen, úgy öltözködhet mellette, ahogyan akar, járhat közös programokra a barátaival, és a saját családját sem kell a tiedért elhanyagolnia. Az a pasi kész volt már mielőtt te elkezdted volna a saját elképzelésedre nevelgetni. Az ilyen megváltoztatás hosszú távon sosem kifizetődő. Keress magadnak inkább olyat, aki úgy felel meg, ahogyan van.
2010. aug. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
87%
Igen,lehet az volt a baj,ha nem is mondta,hogy meg akarod változtatni(öltözködés stb..) és ez a nő aki felbukkant meg úgy fogadja el ahogy van!Sok pasi nem nézi jó szemmel ha megakarják változtatni!
2010. aug. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim ***** válasza:
91%
Az utolsó nagyon ott van, nekem is szúrta a szemem hogy "végre elértem hogy ne az anyja és a húga legyen az első, elértem hogy vasárnap szépen eljöjjön anyukámékhoz velem, hogy normálisan öltözzön, ne igyon és ne bulizzon". Tényleg hagy hogy ő élje a saját életét, és remélem már kinyílt a szeme hogy mit tegyen.
2010. aug. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim ***** válasza:
100%
az utolsó előtti*
2010. aug. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 A kérdező kommentje:
Igazán nem értelek titeket, igen megváltoztattam, de a jó irányba! A saját anyja is elismerte, hogy nagyon jó hatással vagyok rá, sőt a barátai is ezt mondták. ( akik nem igazán a barátai, mert mostanában fel sem hívják soha). Az már csak nem baj, ha egyetemre jár! Inkább az a csaj a baj, aki odajött és lecsapott a készre.
2010. aug. 25. 19:21
 7/85 anonim ***** válasza:
94%
Ebben a kapcsolatban egyértelműen te hordod a nadrágot.Már megvan az egész terved kb. a nyugdíjig,ő pedig csak egy statiszta a saját életében. Már kellőképp úgy viselkedik,ahogy elvárod,már az a fontos neki is,ami neked,már megkérte a kezed,ahogy kell és erre jön egy csaj,aki meghallgatja,aki férfiként néz rá.Ha nem veszel vissza,olyan hamar el fogod veszíteni,hogy csak leshetsz.
2010. aug. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
79%
Ezt nem értem, addig oké amit írsz, hogy megváltoztattad, meg el is jegyzett, jó hatással voltál rá....de honnan tudod, hogy ezzel a csajjal órákig beszélget? Konkrétan ezt : "Bezzeg, ha hétvégén a társaságban ezeket az nő kérdi meg tőle, akkor órákig válaszolgat neki. "?
2010. aug. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:
93%
A jó és rossz nagyon relatív fogalom. Neked most jó, de bőven akadnak olyan lányok is, akik a bulizós, macsó pasikra buknak. Azonkívül egy ördög nem lehetett, ha az anyukája és a húga fontosak voltak számára. Főleg ha még azt érezteted vele, hogy te csináltál embert belőle, hogy a te hatásod előtt ő egy "senki" volt, nem csodálom, ha találkozott egy normális nővel, és rád unt.
2010. aug. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 anonim ***** válasza:
91%

Akit rá lehet arra venni, hogy eszébe se jusson az anyja, a testvére, azt arra is rá lehet venni, hogy a menyasszonyt is rövid úton elfelejtse.

Talán ha nem akartad volna, hogy teljesen kiforduljon magából, akkor jobban ragaszkodna hozzád.

2010. aug. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!