Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy kedveljen...

Mit tehetnék, hogy kedveljen anyum pasija?

Figyelt kérdés

Mármint nem úgy..

Csak már lassan két éve együtt vannak és eddig nem is tűnt fel de szerintem soha nem beszéltünk többet egy mondatnál. És nagyon kínos mert sokszor van nálunk és mindig csak köszöntgetünk egymásnak, hogy szia. Nagyon kellemetlen. Anyukám nagyon szereti őt, valószínűleg együtt is öregednek meg, és nemsoká össze is költözünk. Csak egyszerűen nemtudom mit tehetnék, hogy egy kicsit másabbak legyenek a dolgok. Szerintem nem is kedvel nagyon. Nem mondja, csak egy ilyen apró megérzés.. Néha kezdeményezek valami beszélgetést, néha ő, de ez pár szóban ki is merül. Vagy ez mindenkinél így van? Ez természetes?


2021. jún. 16. 15:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Anyukád mit mondott erről?
2021. jún. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%
Hány évesek vagytok?
2021. jún. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Lehet hogy a pasi meg úgy van vele, biztos nem kedveled, ezért kerüli a beszélgetést is mert fél a balhétól.
2021. jún. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Ne tegyél semmit. Majd kialakul. A semmilyen viszony is sokkal jobb a rossz viszonynál!
2021. jún. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Lehet mindkettőtök tart a másiktól, hiszen ha másként de mindkettőtöknek fontos édesanyád és egy esetleges

ellenségeskedés kettőtök közt nagyon kellemetlen lenne,

főleg ha már együtt laktok. Kéne esetleg egy kirándulást

vagy valami olyan közös programot kitalálni, amikor együtt

vagytok hárman kicsit tovább.Te hány éves vagy ?

2021. jún. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
25%

Te gyerek vagy még, és anyukád és a barátjának a kapcsolatát is más szemmel látod még, mint maga a valóság.


Ha a valóság az lenne amit hiszel, akkor a pasi családiasabb, és barátságosabb lenne.

Anyukádnak ez így megfelel, és nem is vár el többet a pasitól, de ha te elvárnál akkor szerintem inkább anyukáddal beszélj erről! Hogy engedje már meg a pasijának, hogy egy kicsit apáskodjon feletted, mert néha igényelnéd.


De ha mégsem akkor inkább szerezz barátokat a saját korosztályodból amit megértesz, aztán ha majd öregebb leszel máshogy látsz mindent te is mint most.

2021. jún. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Honnan veszed hogy gyerek?
2021. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem elsö lépésnek jó lenne, ha beszélgetnétek.
2021. jún. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
11%
#7 privátban megírtam, mert nem a kiírt kérdéshez tartozik.
2021. jún. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%

Lehet, hogy nem akar félreértést.

A másik kérdésben is írta a csaj, hogy az anyja kanja kikezdett vele.

2021. jún. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!