Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a baj hogy az ilyet...

Velem van a baj hogy az ilyet kicsit álságosnak érzem?

Figyelt kérdés

Mikor valaki feltesz facebookra egy ilyen "családi képet" hogy férj feleség, közös gyerekük, apuka előző házasságból való gyereke(i), anyuka előző házasságból való gyereke(i) az emberek meg ott nyáladzanak, hogy "jaj de szép család", "gyönyörű család".


Közben az egész mögött tönkrement házasságok szüleiktől szétszakított gyerekek vannak. Csak nekem fordul ki a bele ettől, mikor az ilyen képeket ajnározzák az ismerősök?


2021. jún. 16. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Azért remélem látod a különbséget aközött, hogy mindketten megcsalták a párjukat és úgy lettek egy pár, vagy mindketten tisztességesen lezárták a nem működő házasságukat és utána ismerkedtek meg. Utóbbi esetben lehet őszinte a mosoly a gyerekek részéről is, mert örülnek, hogy az apjuk/anyjuk talált egy rendes párt.

De te már előre ítélkezel gondolom.

2021. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A facebookos happy fotók nagy része mögött alaptalan az a marha nagy boldogság amit a képen látunk. A rá érkező kommentek szintúgy, próbálnak némi jóérzést kelteni ezzel erősítve a családot, hogy nem olyan elbaszottak.

Én is mozaikcsaládban nőttem fel, voltak jobb pillanatok meg fantasztikus családi fotók, de úgy összességében hálás vagyok hogy még nem volt facebook amire a szüleim kitehették és aláírkálhatták ezeket a nyálakat a rokonok meg az ismerősök.

2021. jún. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem undorítóbb az mikor igazán ismered a családot, tud hogy egy rakat sz@r a házasságuk, vagy h állandóan ordít a gyerekekkel, de a facere dobja ki a nyálasnál nyálasabb feliratú "szerelmeim, életem értelmei" szöveggel ellátott képeket
2021. jún. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg amikor ronda gyerekre mennek a hozzászólások, hogy milyen szép.

Meg ronda, formátlan nőkre, hogy milyen gyönyörű, meg bombázó.

Én aki ronda sosem dicsérem.

2021. jún. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Az 1-es megírta a tutit :)
2021. jún. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
FB messze van angyon a való világtól, ott mindenki azt mutatja amit mutatni szeretne.
2021. jún. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az valóban jobb, ha együtt vannak egy szar házasságban, amiben el sem viselik egymást, és apu inkább a kocsmában ül, hogy addig se kelljen az asszonnyal lenni. Lezárni a kapcsolatot és tovább lépni meg gyáva balfékek. A gyerekek meg ebben nőnek fel és ezt látják követendő példának, és felnőttként ők sem lesznek különbek. A Facebookon persze minden bódottá. Inkább ez az álságos.


Az hogyha van két ember, akik voltak elég bátrak, hogy kiszálljanak egy boldogtalan kapcsolatból, és a gyerekeket egy szerető családban tudják, az egyáltalán nem álságos.

2021. jún. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor az egyik ismerősöm kb. 30 kiló túlsúllyal kitesz egy enélkül is előnytelen képet, és jönnek rá a csini vagy és jól nézel ki Kati kommentek. Muszáj ezt a nyáladzást?
2021. jún. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8-as

Ezt írtam én is. Mikor nyílvánvalóan előnytelen külsejű embereknek megy a nyáladzás.

Nem is értem. En erre nem vagyok képes.

Oké csúnya, kövér stb. nem bantom, de hogy hazudozzak milyen szép és csinos...

2021. jún. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem AZ a hányinger, mikor pózolnak, naccsalád, szeripuszi, aztán családtagként pontosan tudod, mik mennek a négy fal között.


Nálunk is ez volt, mostohaanyám minden nyaraláson, karácsonykor, családi összejövetelen eljátszotta a kedves, jópofa, vicces nőt, közben meg egy passzív-agresszív hisztis pi..., aki minden apróságon megsértődik.

2021. jún. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!