Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez azt jelentené, hogy apám...

Ez azt jelentené, hogy apám ki akar rakni a házból?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, most megyek egyetemre. Nyilvánvalóan a szüleim most még eltartanak. Nem vagyok sem buta, sem elkényeztetett, de a szüleimmel sohasem volt felhőtlen a kapcsolatom. Nárcisztikus az apám és folyamatosan ordítozik mindenkivel. Nagy bajok vannak a modorával. Anyukám depressziós, semmi és senki sem érdekli. Beszélni sem lehet vele, mert nem válaszol.


Ma hirtelen megkérdezték a szüleim, hogy nem-e megyek el velük délután valahová. Nem szeretem a spontán ötleteket, ezért nemet mondtam, mint általában, amikor hasonló ötletekkel állnak elő. A kis kiruccanásaiknak semmi értelme és úgyis csak veszekedésbe torkollana, ami nekem nagyon nem hiányzik. Ennek ellenére nem mondtam semmi rosszat, csak elmondtam, hogy én ezt nem szeretném.


Amikor mentem ki a szobából, apám csak ennyit fűzött hozzá, "Úgy látom, hamarosan elválnak útjaink."


Én ebből azt szűrtem le, hogy ki akar rakni. Sohasem voltam a szeme fénye és én sem rajongok érte, de ez nagyon rosszul esett. Kb 15 perc múlva már úgy tett, mintha semmi sem történt volna, de ez így szokott lenni.


Tényleg ki akar rakni a házból vagy esetleg valami másra célzott? Eddig úgy volt, hogy hamarosan albérletbe megyek, amit majd a szüleim fizetnek. Lehet, hogy csak arra célzott, hogy ritkán fogom őket látogatni vagy ők engem?



2021. júl. 8. 16:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Addig orulj ameddig alberletbe kuldenek es fizetik.


Akkor lenne baj, ha penz nelkul kivagnanak.

2021. júl. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%

Nekem is ezt jelenti.

Jobb lesz, ha el tudsz költözni.

Mikor kezdesz amúgy dolgozni?

2021. júl. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg arra is celozhatott,hogy mar felnott vagy es nem fogsz veluk mindenhova menni mint gyerekkent…Vagy az alberletre
2021. júl. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Már nem albérletbe, hanem az utcára akarnak küldeni. Ez a mai kijelentéssel változott meg.


Még nem tudom, hogy mikor megyek dolgozni. Ebben a hónapban, esetleg a következőben is úgy volt, hogy az apámnak segítek, úgyhogy nyári meló kilőve. Nem tudom, hogy fog-e pénzt adni érte, de szerintem nem fog. Az öcsémnek mindig fizet. Majd ha elkezdődik az egyetem, akkor meglátjuk, hogy milyen lesz az órarendem és akkor kiderül, megyek-e dolgozni. Eddig a szüleim nem akarták, hogy dolgozzak, pedig én nem vagyok ellene.

2021. júl. 8. 17:02
 5/22 anonim ***** válasza:
77%
Esküszöm nem értem az egész történetet....
2021. júl. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
A nárciszok akkor érzik fölül magukat, ha félnek tőlük. Apád addig fog riogatni, amíg megijedsz tőle. Amíg ő fizeti bármidet, addig nem leszel biztonságban. A helyedben estire vagy levelezőre mennék egyetemre, mert kinyuvadsz, mire befejezed, annyit fog kínozni. A nárciszok gyűlölik, ha a gyerekük viszi valamire. Meg fogja próbálni megfúrni a továbbtanulásodat.
2021. júl. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
Öcséd az aranygyermek, ez nárcisz családban szakkifejezés. Nem lesz neked jó, bármiben is az apádra támaszkodsz.
2021. júl. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Ha apád valóban nárcisztikus, akkor az elsődleges prioritásod a függetlenedés legyen, és inkább levelező, mint nappali, mert akkor többet tudsz dolgozni.
2021. júl. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
28%
19 évi elnyomással elérte, hogy már nem is akarsz függetlenedni, elfogadod a parancsait, meg sem próbálsz kibújni a keze alól, nem is igyekszel önállósodni, megalázkodsz inkább az eltartásért cserébe, meg vállalod, hogy ijesztgethessen, most is halálra rémültél egy mondatodtól. Ha elmennél dogozni, bérelnél egy szobát, és nem kérnél tőle pénzt, férfivá válnál Így, hogy egy rémült gyerek vagy, és meg sem fordult a fejedben az önfenntartás, NAGYON nehezen fog menni. Az én szülőmet is kiherélte pszichésen a nárcisz szülője, egész életében a fogságában maradt, és szenvedett. Ha hazaviszel egy lányt, el sem tudod képzelni, hogy meg fog előtte alázni apád, és ki is fog vele kezdeni, csak hogy szadizzon téged. Vagy önállósulsz, vagy euhuchhá leszel lelkileg.
2021. júl. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én szememben ez visszataszítóan gonosz tett. A saját teremtésit szemétként kezeli majd kidobja? Én azonnal, örökre elfelejteném az ilyen, ennyire felelőtlen embert. Ott vág beléd ahol csak tud. Ez azt jelenti hogy hamarosan lépni fogsz tovább, nézd úgy mint ha te mondtad volna.
2021. júl. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!