Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Árvasági utaláskor mi szerepel...

Árvasági utaláskor mi szerepel a közleménybe?

Figyelt kérdés
Az árvasági utaláskor közleménybe mi szerepel az hogy árvasági? Mert ma kaptam egy jóval kevesebb összeget édesapám után (januarban halt meg most bírálták el és 40 ezret állapítottak meg havonta es visszakapom elméletileg januárig visszamenőleg) valamint közleménybe nyugdij szerepel -_0_-

2021. júl. 13. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
az lesz az. Valószínű, előleg, mert még nem számolták ki.
2021. júl. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Igen. Az árvasági hivatalosan egy hozzátartozói nyugdíjforma, így nem szerepel az, hogy árvasági.


Valószínűleg előleget kaptál, majd ha megjön a határozat, akkor küldik a többit.

2021. júl. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 azt a határozatot hogy havonta mennyit fogok már megkaptam kapok majd arról is hogy mennyi jár visszamenőleg?
2021. júl. 13. 16:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor adtad be az igénylést?
2021. júl. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Időben halálesett után 3 hónapon belül adtam be az igénylést multhónapban (a végén 26. Körül) bírálták el
2021. júl. 13. 16:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor az is rendben van.
2021. júl. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kései Sirató ***** válasza:
Árvaellátás - ez szerepel a közleményben.
2021. júl. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!