Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Változhat, hogy a kedvesem...

Változhat, hogy a kedvesem nagyon barátságtalan a fiammal?

Figyelt kérdés

Elvált anyuka vagyok, kisfiam 11 éves. Van egy kapcsolatom 1,5 éve. A kedvesem nagyon érdeklődő volt a gyerekemmel a kezdetekben, de egy ideje kifejezetten barátságtalan vele. A fiamnak nagyon kell pedáloznia, ha pozitív figyelmet szeretne tőle. Ilyenkor hirtelen bizalmas és baráti lesz a kapcsolatuk, a következő találkozóig.

Kérdeztem, azt mondja, nem kedveli a gyereket, szerinte nincs jól nevelve. Neki nincs gyereke, nem is akar, és több gyereket én sem.

Mit tehetnék? Nem akarom, hogy pótapa legyen, nem tervezünk összeköltöznu, de zavar ez a dolog. Ne vegyek róla tudomást? Hagyjam rájuk? Vagy tudok ezen finoman javítani? Adjatok tanácsot, legyetek szívesek!


2021. júl. 13. 21:33
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
92%

Anyaként én nem maradnék vele, vagy úgy tervezném a programokat, hogy gyerek mentesen találkozni vele, de az meg csak akkor járható út, ha addig nagymama vagy más megbízható ember vigyáz a gyerekre. És akkor úgyis átmegy az egész csak szex kapcsolatba, max heti 1-2 találkával.

Én nem tenném ki a gyerekemet annak, hogy pedáloznia kelljen egy idegennél, aki ráadásul meg is mondja nekem, hogy nem szereti. Én nem tudnám ezek után szeretni az illetőt.

2021. júl. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
99%

Szerintem ha ezt így kijelentette,hogy nem kedveli a fiadat,csak látszólag eltűri,valószínűleg később sem lesz jobb a helyzet,inkább csak problémák lesznek.

Ha összeköltözni sem szeretnétek,eleve nem erőltetném.

Persze nem kell az apjának lennie,de jobb olyannal lenni aki gyerekestől elfogad,nem mint "csomaggal" tekint rád.

Nekem legalább is ez a tapasztalatom,gyerekkel nehezebb párt találni aki ténylegesen elfogad mindkettőnket.

2021. júl. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ő csak téged akar elfogadni a kapcsolatotokban.
2021. júl. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
91%
Szegény kisgyerek, pedáloznia kell egy kis pozitív figyelemért?? És te ezt végignézed? Hát gratulálok!
2021. júl. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
82%

Elso paraszt bevagasanal a gyerek fele bas*nam ki. A gyereked mar most valszeg csorbat szenvedett, hogy az anyjanak fontosabb egy csavo, mint a sajat gyereke.

Ha csak szexkapcsolat, ne talalkozgasson a fiaddal, ha meg komolyabbra tervezel. Komolyan ilyen emberrel? Ezzel akarsz komolyan pl kozos gyereket vallalni? Vagy vele akarod neveltetni a gyerekedet? Ne mar…

2021. júl. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem hagyd ott a csávót.


Én egy hasonló szituban vagyok a "gyerek" szerepében, csak nálunk annyi a különbség hogy anyuék összeköltöztek, összeházasodtak a pasi kvázi az apám lett, és közös gyerek is lett volna, de a természet nem így akarta.

Mióta kiderült hogy soha nem lehet közös gyerek, nagyon érzem a nevelőapámon hogy inkább meg-/eltűrve vagyok az ő részéről, mint ténylegesen gyerekként elfogadva, mintha az én hibám lenne, hogy nincs közös gyerek.


Nálad a párodat már most "zavarja" a fiad, pedig még alig voltatok együtt, másfél év nem sok idő. Szerintem ez hosszú távon csak romlana.

2021. júl. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
83%

Biztosan nem lennék egy ilyen palival, ha össze akarnék bútorozni ha nem.

Aki nem fogadja el a gyerekem az mehet amerre akar.

Kinek mi.

Nekem a gyerekem a fontosabb nem egy farok.

2021. júl. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
82%
Jobb töle még msot megszabadulni.
2021. júl. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
60%
"kedvesem", "kisfiam", aki 11 éves. Ezk a szavak nagyon arra utalnak, hogy szereted kényeztetni a körülötted lévőket. Lehet abban igaza van a párodnak, bocsánat, kedvesednek, hogy rosszul van nevelve a gyerek, de ez akkor sem ok arra, hogy egy 11 éves teperjen egy számára idegen felnőtt kegyeiért.
2021. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
85%
Ha alapból nem terveztek hosszútávra (összeköltözés tervben sincs), és a fiadat sem képes elfogadni, akkor nincs itt semmi szerelem. A szex meg ennyire fontos lenne? Miért nem keresel egy olyan férfit, aki elfogadna a családoddal együtt, veled szeretne élni és apafigura lehetne a gyerek számára?
2021. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!