Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted helyesen csinálom...

Szerinted helyesen csinálom vagy eléggé gáz?

Figyelt kérdés

21F vagyok.. születtem(2000.01.01) anyámmal és anyai szülökkel élek mivel apám, elhagyta anyámat. Dolgozok 2 éve.... van egy haverom ő 20 éves született(2001.05.03) dolgozik másfél éve, ő anyjával apjával, tesójávál él és annak gyerekeivel ,)

Dolgozik ad valamennyit haza azonban anyja mos rá stb, ez nem porszívózik, nem takarít, semmi ilyen "női" munkába nem vesz rèszt... én mosogatok 17 éves korom óta, beteszek a gépbe ruhàkat mosni, porszívózok, takarìtok, ma pl elmentem a postàra rezsit be fizetni ami régen papa feladata volt. A gàz diktàlàst is àtvettem ès örömmel csinàlom örulok ha segíthetek itthon,, haverok viszont ilyen hogy rezsi fizetés postán eszükbe se jut meg mosogatás mondtam ennek a havernak minden b*zinak elhordott...


2021. júl. 19. 13:04
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
95%

Nem értem a születési dátumok miért fontosak

Amúgy szerintem is legalább ha elköltözöl addigra lesz fogalmad arról hogy hogyan is működik egy háztartás. Mert attól hogy nem vesznek róla tudomást a haverjai attól még van. Számlák is vannak attól higy nem veszünk róla tudomást, legfeljebb kikapcsolják ha nem fizeted be. Te egy kicsit már önálló b vagy náluk, ez jó. Te csinálod helyesen.

2021. júl. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
90%

Ügyes vagy!

-buksi simi-

2021. júl. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
26%
Hátast ne dobjak attol, hogy te beteszed a ruhaidat a gépbe meg porszivozol jezusom. En ezt 14 eves korom ota csinalom rendszeresen megsem dorgolom a haverjaim orra ala. Az a gaz, hogy te ettol tobbnek erzed magad naluk, ugyhogy igen, gaz vagy.
2021. júl. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
91%
Jól csinálod rendes fiú vagy
2021. júl. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim válasza:
91%
13# nem gáz a kérdező,a haverja pedig segíthetne legalább egy kicsit a háztartásban, ez a kicsi dolog is nagy segítség lenne
2021. júl. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
6%
Dehogynem gaz. Itt akar felvagni azzal, amivel a haverja elott nem tud. Vicc. Lehet, hogy a haver pl kint vagja a fat, hogy legyen telre vagy akarmi. Arrol nem volt szo, csak hogy a noi munkakat nem csinalja. A kerdezo valoszinuleg csak onelegult pofaval olvassa a valaszaitokat ahol tovig beveszitek neki mert o elmossa a ruhait xd vicc
2021. júl. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
95%
Te csinálod jól, és ha majd egyszer párkapcsolatod lesz, nagyon hálás lesz ezért a párod. El nem tudom mondani mennyi olyat látok és hallok ahol a pasi egy lusta dög, az asszony meg gürizik otthon és azt hiszik ez a normális.
2021. júl. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
10%
Gondolom az asszon vagja a fat meg hordja be. Meg az asszony szedi ossze a falevelet a kertben meg az asszony szereli meg ha valami elromlik stb. Edes istenem. Esetleg valami kituntetest nem akartok adnia kerdezonek mert 21 evesen lemer menni postara? Atyavilag
2021. júl. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
56%
13/16/18as - egy óra alatt 3x is sikerült idefröcsögnöd az álláspontod amivel eleddig senki nem értett egyet, de a kérdezőt vádolod, hogy elismerésre vágyik...nézzél magdba kicsit.
2021. júl. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
87%
"Gondolom az asszon vagja a fat meg hordja be. Meg az asszony szedi ossze a falevelet a kertben meg az asszony szereli meg ha valami elromlik stb. Edes istenem." Hát igen, a favágás, a szerelés, meg a gereblyézés napi szintű feladat, főleg a panelban XD
2021. júl. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!