Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted helyesen csinálom...

Szerinted helyesen csinálom vagy eléggé gáz?

Figyelt kérdés

21F vagyok.. születtem(2000.01.01) anyámmal és anyai szülökkel élek mivel apám, elhagyta anyámat. Dolgozok 2 éve.... van egy haverom ő 20 éves született(2001.05.03) dolgozik másfél éve, ő anyjával apjával, tesójávál él és annak gyerekeivel ,)

Dolgozik ad valamennyit haza azonban anyja mos rá stb, ez nem porszívózik, nem takarít, semmi ilyen "női" munkába nem vesz rèszt... én mosogatok 17 éves korom óta, beteszek a gépbe ruhàkat mosni, porszívózok, takarìtok, ma pl elmentem a postàra rezsit be fizetni ami régen papa feladata volt. A gàz diktàlàst is àtvettem ès örömmel csinàlom örulok ha segíthetek itthon,, haverok viszont ilyen hogy rezsi fizetés postán eszükbe se jut meg mosogatás mondtam ennek a havernak minden b*zinak elhordott...


2021. júl. 19. 13:04
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
90%

És én igenis felnézek arra a fiatalra, aki a ház körüli munkákból kiveszi a részét. Egyébként most tényleg kíváncsi lettem a lakásodra. Szerintem nem minden olyan patent amilyen könnyűnek te beállítod a házimunkát, ügyek intézést. 🧐🤔🤫🤭


Neked nem esne rosszul, hogy örülsz valaminek és leszólja a barátod? Ne ássuk már el a kérdezőt! A barátja még vehetne róla példát. Go dőlőm ő nem akár takarítani, és fáj neki h a másik ezzel tölti az idejét, együtt lógnának. Szép barát...

2021. júl. 22. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
0%
Hat ha egy ilyen jelentektelen dolog miatt szolnak le az nem esne rosszul. Es nem fogok valakinek tamogato uzenetet irni aki 21 evesen annak orul, hogy kiporszivozta a szobajat es meg fel is vág vele. Fejre is allhattok, akkor sem fogok neki tamogato uzenetet irni erre, mert abszolut rohej valakit ilyen miatt biztatni. Ezzel csak azt eritek el, hogy majd elhiszi magarol, hogy o jobb mint a baratai. Kozbe meg nem ez fogja ot jobba tenni naluk, hogy o kiporszivoz meg gazdiktalast csinal xdd aboszul rohej. Ha 14 eves lenne meg talan aztmondom, hogy oke, ha ennek orul. De egy 21 eves felnott ferfirol beszelunk es meg mindig itt tart, hogy ezekkel vag fel.
2021. júl. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
91%

52, Nem vág fel vele, nem tudom hogy ezt honnan szedted. Konkrétan leírt egy sztorit.


"Ezzel csak azt eritek el, hogy majd elhiszi magarol, hogy o jobb mint a baratai."


Bzmeg, valóban jobb mint az a 21 éves aki tökvakarászás közben az ágyba kéri a reggelit. És azt várja, hogy szrni is te menj el helyette.


Nem ismerjük a barátait, csak annyit tudunk, hogy lehordta az egyik barátja, aki nem csinál házimunkát mert az "női munka". (Megnézném szülés után a srác lakását. Vagy majd a kórházból menjen egyenesen takarítani a nő?! Előtte is nehézkes már nagy hassal. Nem hiszem, hogy ez így bármelyik nőnek is komfortos lenne, meg életszerű.)


Szerintem te az vagy, aki meg két szalmaszálat nem rakott otthon arréb magától, mert derogál dolgozni, és itt éled ki magad, a szülők beszólása miatt. Nem tudom mit csinálsz ebből ekkora nagy ügyet. Én a helyedbe nem is írtam volna ide. Egyébként a 99 százalék nem úgy gondolja ahogy te, úgy hogy szevasz.

40 évesen is erény, ha nem eliszod a számlákat hanem befizeted, és ápolt vagy magadra, a környezetedre. Alap, de magadban mégis megjegyzed milyen jó, hogy ilyen a másik. Sziasziindenjót.

De még mondok valamit 30 évesen hamarabb összejönnék egy dolgos, értelmes 21 évessel, mint egy velem egykorúval vagy tőlem idősebbel aki otthon csak óbégatni tud, meg követelőzni, mint egy gyerek, és két szöget nem tud beverni a falba, valamint fárasztó neki leolvasni a számlát. Azért az sem mellékes, hogy a kérdező örömmel csinálja. ;) Na lehet pukkadozni. Szerintem többet nem írok, mert neked fölösleges.

2021. júl. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező! Te meg maradj ilyen, és agyhalottakkal ne foglalkozz! Teljesen jól csinálod! :)) Sok ilyen fiatalt!!
2021. júl. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
0%
Miaz, hogy ugyhogy szevasz? Meg, hogy nem irtal volna ide? Talan te fogod nekem szabalyozni, hogy mit csinalok, vagy hogy gondoltad? Xdd. Meg miaz, hogy 99%nem ugy gondolja ahogy en? Kit erdekel? Ha nekem van egy velemenyem azt nem fogom azert megvaltoztatni, mert valaki nem ert egyet velem. Az meg, hogy te kivel jossz ossze meg kivel nem az vegkepp nem erdekel. Azert vicc, hogy abbol, hogy a haverja lebuz!zta, abbol neked mar csak az a masik veglet letezik neked, hogy agyba keri a kajat meg elissza az osszes penzet. Nem kene a a ferfiakkal valo rossz tapasztalataidat ebbe beleszőni.
2021. júl. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
100%

55 Egy szóval nem írtam, hogy velem ilyen történt, okostóni. Attól függetlenül nem vagyok hlye és tudom melyiket választanám, ha újra választanom kéne. ;)


Próbáltunk neked segíteni, de reménytelen eset vagy. Legyél oda teljesen magadtól. Menj szembe mindennel is mindenkivel minden áron. Csak épp nem lesz senki aki két jó szót hozzad szólna. Kijelöltem a kérdést, nem látom a baromságodat. Minden jót neked!

2021. júl. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
54%
hagyjátok ezt a kretént, nyilvánvaló kisebbségi komplexusa van és elismerésre vágyik (nem a kérdezőre gondolok hanem a visszajáró gyökérre, aki nem vesz észre h széllel szemben hugyozik.), érveket nem hallgat meg, szövegértése nulla, szerintem írni - olvasni se tud, csak okostelefonba diktál és az is olvassa fel neki :D:D:D
2021. júl. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
54%
Szerinted ha elkezdesz osszevissza szemelyeskedni, akkor feltudsz idegesiteni? Hajra sok sikert kivanok hozza. Szellel szemben huggyozni? Szoval te is tipikusan az az ember vagy aki inkabb beall a tomeg moge aztan mondja amit a tobbiek, csak nehogy veletlen valaki ne ertsen vele egyet.
2021. júl. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:

A személyeskedést sok oldallal ezelőtt TE kezdted mindenkivel, úgyhogy visled el ha visszakapod.


Pont erről beszélek, képtelen vagy elengedni a dolgot, nem bírod feldolgozni senki nem ért egyet veled.

Fáj, hogy rámutattak a következetlenségeidre, tárgyi tévedéseidre, szövegértési hibáidra. Olyan vagy mint egy hisztis óvodás "deeeee akkor is nekem van igazaaaaaam", az ugye megvan h az ilyet mindenki körberöhögi, mert szánalmas.


Muszáj visszajárnod fröcsögni, mert képtelen vagy elviselni hogy egy vitában alul maradsz, tiéd kell hogy legyen az utolsó szó mindig, ugye?


Remélem annyi agyad van h felfogd, hogy ha ezek után még bármit is visszaírsz akkor azzal az én álláspontom erősíted, és nekem adsz igazat.

2021. júl. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
Azt en nem irtam, hogy en nem szemelyeskedtem, csak azt, hogy ezzel nem fogsz elerni semmit, mert nem tudsz felidegesiteni. Ahogy az sem erdekel, hogy szerinted rohognek, mert nem erdekel egyaltalan, van akkora onbizalmam, hogy ettol teljesen eltudom magam hatarolni, hogy ki rohog meg ki nem. Az meg, hogy ha valaszolok azzal neked adok igazat? Ezzel csak azt akartad elerni, hogy ne valaszoljak, mert azthiszed, hogy idejottel igazsagot tenni, mintha te lennel valaki.
2021. júl. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!