Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted helyesen csinálom...

Szerinted helyesen csinálom vagy eléggé gáz?

Figyelt kérdés

21F vagyok.. születtem(2000.01.01) anyámmal és anyai szülökkel élek mivel apám, elhagyta anyámat. Dolgozok 2 éve.... van egy haverom ő 20 éves született(2001.05.03) dolgozik másfél éve, ő anyjával apjával, tesójávál él és annak gyerekeivel ,)

Dolgozik ad valamennyit haza azonban anyja mos rá stb, ez nem porszívózik, nem takarít, semmi ilyen "női" munkába nem vesz rèszt... én mosogatok 17 éves korom óta, beteszek a gépbe ruhàkat mosni, porszívózok, takarìtok, ma pl elmentem a postàra rezsit be fizetni ami régen papa feladata volt. A gàz diktàlàst is àtvettem ès örömmel csinàlom örulok ha segíthetek itthon,, haverok viszont ilyen hogy rezsi fizetés postán eszükbe se jut meg mosogatás mondtam ennek a havernak minden b*zinak elhordott...


2021. júl. 19. 13:04
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
köszönöm h megerősítetted az álláspontom :D
2021. júl. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
54%
Ezzel semmit nem ertel el. Arrol beszelsz, hogy elveszitettem a vitat. Milyen vitat veszitettem el? Az en velemenyem ugyanaz, mint az elejen es marad is ugyanaz. Az en velemenyem nem valtozott meg attol, hogy paran itt felhaborodtok azon, hogy nem fogok valakit azert dicsergetni, mert porszivozik.
2021. júl. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
90%

stimmt, csak épp senkit nem érdekel a véleményed, leginkább mert téves premisszából indulsz ki, és még mindig képtelen vagy felfogni hogy nem dicséretet várt kérdező.


Mindenesetre szórakoztató vagy, mint egy cirkuszi bohóc ;)

2021. júl. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
54%
Hat attol meg, hogy nem erdekel a velemenyem attol meg elfogom mondani, szoval hiaba erolkodsz. Nem vagy te semmifele igazsagoszto vagy akarminek is hiszed magad. Azthiszed, hogy te idejossz aztan probalsz okoskodni, akkor majd megvaltozik a velemenyem. Probalsz provokalni is es azt varod, hogy majd ettol ideges leszek, sok sikert kivanok tovabbra is ehhez.
2021. júl. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
90%

Semmit hasonlót nem állítottam. Ismét megerősíted hogy szövegértésed nulla, zéró, semmi.

A magadfajtáktól én semmit nem várok. Provokációban te vagy nagymester, én nem próbálkozom.

Szimplán csak szórakoztat, ahogy itt kepesztesz teljesen felelegesen.

2021. júl. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
54%
Hat ha teged ez szorakoztat, akkor komoly baj lehet veled. Mondjuk teged a porszivoz 21 eves is ugyhogy sokat nem kell varni toled.
2021. júl. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
45%
Gáz-e, hogy segítsez? Nem értem a kérdést. Mi a kérdés?
2021. júl. 25. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!