Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 éves vagyok és nincs saját...

40 éves vagyok és nincs saját lakásom se gyerek se fekeség.Jól teszem ha egy igazi sz@r,lúzernek érzem magam?Mennyi idő alatt és hogy tudnám felgyorsítani,hogy félretegyek?

Figyelt kérdés
Okádok magamtól,hogy csak ennyire vittem.20 éve dolgozom,de soha nem kerestem olyan kiemelkedően,de mindig szerettem amit csinálok.Mindig tettem félre némi pénzt,hol az sutóra kellett költeni,hol erre hol arra,de valami mindig közbe jött,meg hát ugye az életünket is élni kell.Jópár párkapcsolatom volt már,de az is mind kudarcban fulladt.Soha nem ártottam senkinek,tisztes,dolgos embernek neveltek a szüleim.De rájöttem,hogy valójában egy sz@rkupac az életem.
2021. júl. 22. 06:44
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 A kérdező kommentje:
*az autóra kellett költeni
2021. júl. 22. 06:45
 2/62 anonim ***** válasza:
87%
Magyarországon nem szégyen
2021. júl. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
97%
Dehogy vagy sz@r kupac. Ismeredj még lehet párod és gyermeked is.
2021. júl. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
79%
Lényeges, hogy saját lakásod legyen? Nyugaton teljesen normális a bérlakás, ott nincsenek ennyire ragorcsolve a sajátra.
2021. júl. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
84%

Saját lakás : a férjem német, Bajorországban nőtt is fel. Náluk és sok más nyugati országban nincs akárkinek saját lakása. Nincs az a divat, mint Magyarországon, hogy 40 évig fizess egy ingatlanért. Az ő családja mondjuk pont kivétel, mert átlag feletti az anyagi helyzetük, de mint mondtam, igen sok ember albérletben él.


Feleség, gyerek : ebben is sokat számít a szerencse. Lehet nem a megfelelő helyen ismerkedsz, nem a megfelelő nőkkel.

2021. júl. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 A kérdező kommentje:
Tudjátok már többször megkaptam,hogy nincstelen vagyok,mert nincs lakásom.Magamtól is rosszul éreztem emiatt,de már több embertől megkaptam ezt.Külföldön tudom,hogy sokan élnek albérletben,ausztriában is az emberek 90%a abban él,de a fizetések között van némi különbözet.Nettó 240-et keresek az nem valami sok 2021-ben.10 éve a felét kerestem kb.Ennyi pénzből hova raktam volna félre?Tudom majd jön,hogy miért nem mentem külföldre.Voltak probálkozásaim ausztriában,pár hónapot dolgoztam kint,még a nyelvet is beszélem alapszinten,de utálom az osztrákokatbés itthon szerettem volna a hazámban boldogulni.De aki nem simlis,annak ku.rva nehéz ebben az országban.
2021. júl. 22. 07:01
 7/62 anonim ***** válasza:
80%

4-es az a gáz itt nyugathoz képest,hogy, ha nincs lakásod itthon,akkor nyugdíjas korodban kb. az utcán fogsz lakni ,mert nem fogod tudni kifizetni a bérleti díjat. Ha csak nem lesz legalább 3-400 ezres nyugdíjad, de ha annyit keresnél hogy ilyen nyugdíjad legyen,gondolom összespóróltál volna már egy önerőt. Az önkoris lakásokat meg nem osztogatják csak úgy. A megtakarításodról amúgy nem írtál,hogy van e, de én azért összegyújtenék annyit,hogy legalább valami faluban legyen valami házam.

Az meg hogy nincs családod, hát érdekes, de a mai világban sokan vannak így,hogy nem kötik le magukat.

2021. júl. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
89%
Nekem megadatott a lakás és a gyerek is. De a gyerek már nem velem él, meg az anyja se. Így is érezheti az ember magát sz@rkupacnak...
2021. júl. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
80%
Az a szomorú, hogy 240 ezer sokaknak csak álom. Főleg a keleti országrészben. Ez nem azt jelenti, hogy te normális fizetést kapsz, mit hisztizel, hanem hogy mennyire ki van zsákmányolva a magyar. Nyugati árak mellé balkáni fizetés. Nem csoda, ha ennyi a depressziós, öngyilkos ember az országban.
2021. júl. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
89%
Én 111.000et keresek.
2021. júl. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!