Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 éves vagyok és nincs saját...

40 éves vagyok és nincs saját lakásom se gyerek se fekeség.Jól teszem ha egy igazi sz@r,lúzernek érzem magam?Mennyi idő alatt és hogy tudnám felgyorsítani,hogy félretegyek?

Figyelt kérdés
Okádok magamtól,hogy csak ennyire vittem.20 éve dolgozom,de soha nem kerestem olyan kiemelkedően,de mindig szerettem amit csinálok.Mindig tettem félre némi pénzt,hol az sutóra kellett költeni,hol erre hol arra,de valami mindig közbe jött,meg hát ugye az életünket is élni kell.Jópár párkapcsolatom volt már,de az is mind kudarcban fulladt.Soha nem ártottam senkinek,tisztes,dolgos embernek neveltek a szüleim.De rájöttem,hogy valójában egy sz@rkupac az életem.
2021. júl. 22. 06:44
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
93%
17- mi az, hogy aljadék szűz? Lehet, hogy válogatós vagy, hogy nagyok az igényeid, de ettől miért lennél aljadék? Nem a saját szinteden kersegélsz, az a baj.
2021. júl. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 molnarmarcell21 ***** válasza:
76%
aljadék ÉS szűz, nem aljadék szűz :)
2021. júl. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
70%

nem, 18, mind a három indok valós volt, kettőt leadtak, a harmadikba beköltözött a tulaj lánya (szegedi orvosiról átment a SE gytk-ra...).

A lányom nem bulizik, dolgozott a suli mellett, kb aludni járt a lakásokba, soha a fizetéssel sem volt gond. Négy éve lakik most ugyanabban a lakásban most.

De örülök, hogy mindig van egy megmondóember, aki tudja a tutit...

2021. júl. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
82%

"Tudom majd jön,hogy miért nem mentem külföldre.Voltak probálkozásaim ausztriában,pár hónapot dolgoztam kint,még a nyelvet is beszélem alapszinten,de utálom az osztrákokatbés itthon szerettem volna a hazámban boldoguln"


Jó, külföld nem játszik, akkor hajlandó vagy munkakört, vagy új szakmát tanulni hogy jobb fizetésed legyen ?

2021. júl. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
1%
22- az ÉS-t nem írtad oda eredetileg
2021. júl. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
37%
23- 10-ből 9 ezek miatt küldi el a bérlőt. Ha a lányodat nem emiatt, akkor megkövetlek: bocsi! Nem vagyok megmondóember, a tényeket írtam le.
2021. júl. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
72%
Párom lassan 45 éves lesz, én 34 vagyok és albérletben lakunk, amit (szégyen, nem szégyen) a szüleim fizetnek. Ő fusizik, nekem jelenleg nincs munkám. Akkor én mit mondjak?
2021. júl. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
13%
Valamennyire megértem miért érzed magad szarkupacnak, de megpróbáltátl már mindent?
2021. júl. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
81%
Ja, és párom már többször dolgozott Németországban, mégis itt tartunk. Már szeretnénk gyereket is, de így nem vállaljuk be.
2021. júl. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
13%
Igen jól teszed
2021. júl. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!