Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 éves vagyok és nincs saját...

40 éves vagyok és nincs saját lakásom se gyerek se fekeség.Jól teszem ha egy igazi sz@r,lúzernek érzem magam?Mennyi idő alatt és hogy tudnám felgyorsítani,hogy félretegyek?

Figyelt kérdés
Okádok magamtól,hogy csak ennyire vittem.20 éve dolgozom,de soha nem kerestem olyan kiemelkedően,de mindig szerettem amit csinálok.Mindig tettem félre némi pénzt,hol az sutóra kellett költeni,hol erre hol arra,de valami mindig közbe jött,meg hát ugye az életünket is élni kell.Jópár párkapcsolatom volt már,de az is mind kudarcban fulladt.Soha nem ártottam senkinek,tisztes,dolgos embernek neveltek a szüleim.De rájöttem,hogy valójában egy sz@rkupac az életem.
júl. 22. 06:44
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel, mi van külföldön, de komolyan? Aki dobázólik ezzel a végtelenül hülye példával, az amúgy végiggondolja, hogy pl. Németországban 1600 euró a minimálbér, nem lopják el a nyugdíjadat és szabályozva van az albérletpiac?

Ennek ellenére sem szeretne ott sem élete végéig mindenki másnak fizetni, így jócskán vesznek ott is saját ingatlant.

júl. 22. 11:53
 52/53 anonim ***** válasza:
87%

39 vagyok, 17 év után kivágtam a 42 éves barátnőmet, mert mástól lett terhes (külfölditől), bevallotta, és még a nyakamba is akarta varrni, mert szerinte "nem azé a gyerek aki csinálta, hanem aki felneveli" (akkor nevelgessed).

Inkább összejöttem egy 24 éves csajjal akivel már három éve élek a saját lakásomban ami egy romhalmaz, de akkor is az enyém.

Akkor én is lúzer vagyok?

júl. 22. 16:41
 53/53 anonim ***** válasza:
15%
Menj ki külföldre.
júl. 22. 17:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!