Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent egy szülő részéről...

Mit jelent egy szülő részéről a gyereke melegségének az elfogadása?

Figyelt kérdés
Az még belefér az elfogadásba, hogy ostoba kérdéseket tesz fel a melegségről a gyerekének?
2021. júl. 29. 19:00
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Ezt a családi kapcsolatokba akartam írni.
2021. júl. 29. 19:01
 2/41 anonim válasza:
19%
Annak a ténynek az elismerését,hogy minden élő ember melegvérű.
2021. júl. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
96%
Az a konkrét kérdéstől függ. Ha őszintén érdeklődik, akkor bele. ha csak provokálni, kötekedni akar, nem.
2021. júl. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
14%

Visszavonja a korábbi, hirtelen felindulásból elkövetett kijelentéseit, úgy mint: "kitagadlak", "nem vagy többe a gyerekem", "te nem is az én gyerekem vagy", "tőlem nem örökölsz semmit", stb.

Ha mindezt visszavonja, akkor elfogadta.

2021. júl. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
6%

Az még belefér az elfogadásba, hogy ostoba kérdéseket tesz fel a melegségről a gyerekének?

Nem, pont hogy annyit jelent, hogy oké megérti hogy a gyerek ilyen és nem zargatja tovább semmi mással sem ostoba kérdésekkel főleg, mert ettől nem lesz elfogadó akkor inkább ne fogadja el mert ez rosszabb..

Amúgy már eléggé unalmas hogy mióta lett ez az úűj törvény azóta egyre több ilyen kérdések jelennek meg szinte naponta és ez korábban nem volt jellemző itt...

2021. júl. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
5%
3,írta hogy ostoba kérdések valószínűleg akkor nem az van szándékban hogy jobban érdeklődik iránta hanem jobban hergelje őt, provkoál vagy kötekedni akar vele csak azért is mert meleg és akkor már ne foadja el semennyire de legyen érdektelen akkor és hagyja békén..
2021. júl. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
63%
Anya vagyok. Ha a lányomról kiderülne, hogy leszbikus, semmit se mondanék rá, természetes, hogy ugyanúgy fogom szeretni. Nem teszek fel hülye kérdéseket. Egyet kikötök (hangsúlyozom, ha hetero lenne, akkor is kikötném ezt): előttem ne nyalogassák egymást a párjával.
2021. júl. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Talán csak a kérdező érzi ostobának azokat a kérdéseket...És inkább kérdezzen a szülő.
2021. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
79%

Lehet én is kérdeznék sok hülyeséget.

Elfogadnám, mert muszáj, de nem örülnék neki.

És igen, lenne sok kérdésem..

2021. júl. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
13%
Amúgy nem igazán értem miféle kérdéseket kéne feltenni.
2021. júl. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!