Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent egy szülő részéről...

Mit jelent egy szülő részéről a gyereke melegségének az elfogadása?

Figyelt kérdés
Az még belefér az elfogadásba, hogy ostoba kérdéseket tesz fel a melegségről a gyerekének?
2021. júl. 29. 19:00
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
62%
7.ez most miért lett lepontozva mikor tökéletes választ adott a kérdésre sőt igazából ez lenne helyes...?
2021. júl. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

#11

Gondolom azért lett lepontozva, mert a gyereke melegségéről az első ami eszébe jut, hogy majd a vasárnapi ebédnél nyalják-falják egymást.

2021. júl. 29. 20:19
 13/41 anonim ***** válasza:
94%

Egy szülő szerintem pont hogy nem ostoba kérdéseket tenne fel pont a gyerkeknek erről aki épp elmondta ezt a dolgot hanem pont, hogy hagnyi kéne leülepedni még ha nem is örülne akkor is...amúgy is miféle ostoba kérdésekkel kéne zargatni mikor elég nagy teher az is, hogy elmondja?...

Melegként esküszöm egy ilyen ostoba kérdés se jut most hirtelen eszembe...

2021. júl. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem meg normális a hozzáállása. Milyen már hogy a szülő előtt nyalakodnak, akár meleg, akár hetero?
2021. júl. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
12%
12.ez tényleg igaz..:D
2021. júl. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
79%

Nincs azzal semmi gond, ha te nem érted.

Egy szülő ,ha nem ért egyet a gyereke választásával az nagyon sok konfliktust tud szülni még a klasszikus férfi nő kapcsolatok miatt is.

Ahhoz, hogy ne próbáljam meg terelgetni a szerintem "jó " irányba, ahhoz látnom kell,hogy ez egy felnőtt döntés,nem pedig egy lázadó magatartás.

Bármennyire is nehéz lenne ezt elfogadni, az hogy látom, hogy ő úgy tényleg boldog, sokat segítene nekem is megérteni, hogy ebbe belenyugodni kell nem pedig megváltoztatni.

2021. júl. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
75%
#10 -nek szólt a 16os válaszom.
2021. júl. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
17.de a kérdező itt ostoba kérdéseket írt valszeg olyanokra gondol mint aki direkt akar emiatt provokálni, kötekedni csak mert ő más milyen szerintem ..nézzen utána ha nem érti eleve
2021. júl. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

#13

Én azokat a szülőket se tartom elfogadóknak, akiknek leülepedés kell ehhez. Ez további terhet rak a gyerek vállára, ha a szülők se fogadják el feltétel nélkül.

2021. júl. 29. 20:31
 20/41 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, most igazságtalan vagy a szülőkkel. Miért ne kellhetne idő nekik? Csak odafele jár az elfogadás, vissza nem?
2021. júl. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!