Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjtől vagy a feleségtől...

A férjtől vagy a feleségtől nagyobb szégyen a megcsalás?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. aug. 13. 06:28
A kérdező szavazást indított:
A férjtől.
A feleségtől.
Mindkettőtől.
A megcsalótól.
A megcsalttól.
Egyiküktől sem.
184 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
77%
Véleményem szerint ez az emberi tiszteletlenség netovábbja. Mélyen megvetem, elítélem és xarba se nézem az ilyet. Soha nem tudnék egy ilyen emberben megbízni, aki valaha megcsalta a párját. Ha egy kapcsolat nem működik, tisztességesen, egyenes gerinccel le kell zárni, aztán lehet kefélni minden jöttmenttel.
2021. aug. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
78%
Mindkettőtől. Nincs különbség férfi és nő között, mindkettő gerinctelen féreg ha megteszi. De az is egy utolsó ordas k, aki olyan emberrel kezd akinek párkapcsolata van.
2021. aug. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
44%
Sztem nem szègyen. Èn fèrfi vagyok. A felesègemet nem csaltam meg 100% ban.1exemet csaltam meg eddig. így alakult, ő se èn se èreztük jól magunkat a kapcsolatban. Másnap elmondtam neki (a megcsalást is) szètmentünk. Nem lettünk roszba. Neki azóta van 2 kisfia.nekem egy felesèg. Engem 3 en csaltak meg, abból 1 megmondta 2 ről kiderült. nem szègyen, csak rosszul esik a másiknak (párkapcsolati szinten) A házasságnál azèrt gázabb mert ott már beszèlhetünk 10-20 èvről.esetleg gyerek, közös hitel, közös ház... èn ezt így gondolom, mindenki saját tapasztalata alapján fogja eldönteni.olyan sztem nincs hogy mmos a lány megcsalcsa akkor akkor k...va ha fiú akkor meg van mèg egy trófeája...
2021. aug. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
72%
Látjátok én mindezt a stresszt megspórolom magamnak, évek óta egyedül élek, magamat meg csak nem cseszem át.
2021. aug. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
58%
4es, és ugye milyen jó lett volna ha azelőtt szakítotok hogy megcsaltad? Akkor talán nem aláztad volna meg azt az embert akit egyszer szerettél.
2021. aug. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem aznap este ismerem meg a lányt akkor szakítok vele... De aznap ismertem meg... De másnap vège lett a kapcsolatnak... de nem hazudtam neki soha...
2021. aug. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
37%
*kapcsolatomnak
2021. aug. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
74%

Mindegy ki csinálja, milyen helyzetben, mindenképp elítélem az ilyet. Gyengének, gerinctelennek, kegyetlennek és ostobának is tartom azt a személyt, aki megcsalja a párját.

Ha az ember másra vágyik, mint amije van, akkor teremtse meg azokat a feltételeket. Hagyja el a jelenlegi párját és keressen olyat, akinek okés a nyitott kapcsolat, vagy ne legyen kapcsolata, ha még úgy érzi nem élte ki magát, de ugye olyan párok is vannak akik szeretik a párcserét, szóval manapság már semmi se tabu és tilos, mindenki megtalálhatja a neki legmegfelelőbb kapcsolatot, ahelyett, hogy szórakozik más érzelmeivel.

2021. aug. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Kései Sirató ***** válasza:
74%

Mind2-nek oka van.

Hogy szégyen-e,ez egy jó kérdés. Azért is mert eddig azt tapasztaltam, hogy inkább a megcsalt fél szégyenkezik. De ha olyan jó partner lenne, akkor nem másra vágyna a párja.

Én özvegy vagyok és még így is furának érezném, ha mással kezdeményeznék egy kapcsolatot. Nekem van feleségem, csak éppen nem él már. Ráadásul hiszek a feltámadásban. Aki új életet kezd, mi lesz vele a halál után?

Megcsalni csak élő embert lehet szerintetek?

2021. aug. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
42%
Mindegy, hogy a férfi vagy a nő csalja meg a másikat a legtöbb esetben mindkét félen múlik a dolog. Ha egy kapcsolatban nincs kielégítve a másik fél testi kontaktusban, mint lelkileg így oda vezet, hogy a másik fél más felé fog nézelődni, ahol megkapja azt ami hiányzik. Szóval mindkét félen múlik ilyenkor a helyzet.
2021. aug. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!