Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ne foglalkozzunk...

Szerintetek ne foglalkozzunk vele?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap a barátomnál voltam és az ágyán feküdtem ő fölöttülem és a nyakam az csókolgatta. Az apja pedig ránk nyitott. Most ha el mennem az apja mellett kínosan érzem magam. Nem tudok mellé leülni és hasonlók. Szerintetek mit kéne csinálnom?

2021. aug. 21. 13:57
 1/6 anonim válasza:
94%
Felnőni és normálisan viselkedni
2021. aug. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Illett volna az apukájának kopogtatni.

De most már felesleges ezen stresszelni, nem tudtok mit csinálni.

2021. aug. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Felnőni, tudja jól hogy dug a fia.
2021. aug. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, szerinted nem tudta mi történiK?
2021. aug. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nyugi, kislány! Apuci bír téged, hiszen boldoggá teszed a fiát.
2021. aug. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

Ez semmi. :)

Tinikoromban hányszor volt olyan, hogy az aktuális barátnő anyja/apja épp akkor nyitott be, amikor a lányuk épp lovagolt, vagy szájmunkát végzett.

(extra bónusz volt, hogy egy alkalommal épp akkor sikerült ilyen, amikor épp teletöltöttem a lány száját...)

Minden esetben csak az volt a kérdés, a kínos szituban (mely mint kiderült, később nem is volt kínos)

1: "Védekeztek rendesen?" -anya és/vagy apa által.

2: "Hogy tudtad rávenni, hogy lenyelje?" -apa által.

(...utóbbiból egy autószerelős sörözés közben bukott ki, hogy bezzeg a felesége -a lány anyja- még a szájába se hajlandó venni, szóval rettenetesen irigyel...)

:D

2021. aug. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!