Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyszülőként mit lehet...

Nagyszülőként mit lehet tenni, ha a szülők eröltetik a modell karriert egy 12 éves kislánynak (unoka)?

Figyelt kérdés
2021. szept. 2. 22:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
85%

20# A technikai, kivitelezési oldalát értem vagyis sejtem, hogyan lehet.

De! Egy tizenéves kislánynak a testi -lelki egészséges fejlődését nem segíti a modellkedés. Inkább a sport, mint az előző.

2021. szept. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem egyedül Palvin Barbinak lett ezzel szerencséje,mert ő 13 volt és elvileg utcánjáró fedezte fel:D Tuti azóta terjedt el főleg,mert gondolják úgyis beveszik.
2021. szept. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonymousreview60 ***** válasza:
85%

#20: Így van.

De a lelki fejlődést a versenysport sem segíti, mert a szocializáció egy része, és a gyerekkor/ifjúkori élmények nagy része megy a levesbe a medence partján és a tatami szélén.

Még jó, hogy a fizika, matematika és a nyelv nem követel meg napi háromszori edzést, ebből egyet hajnalban. Kicsit fura volt látni kocogás közben, ahogy 05:50-kor rajzottak a Hajós Alfrédba az edzésre.

2021. szept. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
73%
Mi a pi...? Én ha ilyennel találkoznék, hogy valami idegen oda megy egy ilyen kislányhoz, hogy ő most pont ilyen kislányt keres, én úgy ráhívnám a rendőrséget, ahogy csak van. Mégis mi a f@xt akar? Ráadásul nőt küldenek, hogy még véletlenül se legyen kifogásolható sokak számára, mert hogy "Ugyan mit akarna egy nő egy kislánytól?"(Pedig szerintem pont, hogy gyanúsabb egyébként). Ma már annyi gyerek elvész a semmibe évente, hogy nem szabad az ilyeneket még egy percig sem komolyan venni.
2021. szept. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
28%

"Nagyszülőként mit lehet tenni, ha a szülők eröltetik a modell karriert egy 12 éves kislánynak (unoka)?"


Beleülsz a kukába, és várod hogy elvigyenek.

2021. szept. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Semmit, szülök dolga.
2021. szept. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!