Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 50-60 éves nagyszülők ha úgy...

50-60 éves nagyszülők ha úgy van elválnátok?

Figyelt kérdés

Nagyszülők, 50-60 éves férfiak és nők.


Nálatok hány éves volt az unoka, amikor elkezdett egyre kevesebbet járni hozzátok,majd a végén már egyáltalán nem jött,csak karácsonykor és szülinapkor ?

Emlékszem,hogy 10 évesen én még mentem rendszeresen

11-14 évesen már csak 2 havonta 1x és ünnepnap

16 fölött már csak ünnepekkor.

Hogyan éltétek meg

Nem volt furcsa,hogy eddig minden nap jöttek,most meg semmi?



Az egyik kollégám van ilyen helyzetben, 13 éven keresztül minden áldott nap náluk voltak az unokák,együtt játszottak fociztak, tanultak

Most,hogy már 14-15 évesek már nem járnak hozzá,inkább haverokkal lógnak,buliznak próbálnak csajozni...


Bocsi,de papának írom ezentúl a kollégám.


És ezt a papát nagyon megviseli, mert a feleségvel már teljesen elhidegültek,csak azért van vele mert 40 éve házasok,de a papának tetszik egy nő,jóval fiatalabb 48-50 között lehet,a papa 62,látni rajtuk,hogy izzik a kémia, érdeklődnek egymás iránt,mindig amikor összefutnak azt mondja neki jó volt látni drága feldobtad a napom,boldog mellette,újra van életkedve,el is kotyogta nekem,hogy már évek óta nincs szex az asszonya között,de vele lefeküdne, mert még azért működik a szerszáma.


Ez a nő egy volt kolléga, amíg itt volt sokat beszélgettek,eljártak kvni,együtt ettek a szünetben,volt,hogy egymás kajájából vettek,a nő most váltott pár hónapja munkakelyet, nehezen viseli a papa,mert már az unokak sincsenek akik eltereljék a gondolatait, a nő sincs már itt akivel jól érezte magát,néha munka után eljön találkozni velünk a nő, mert hiányzunk neki.


Azt tudni kell,hogy a nő hiába 48-50 hát simán nézz ki 40 is,elég fiatalos és csinos,nincs férje,se gyereke,csak egy kutya


Hiába mondom a papának,hogy váljon el azt mondja,hogy most már minek,ott vannak a gyerekei meg az unokák,de szerintem ez csak kifogás a gyereki 30+ az unokák 14 felett vannak, már alig látogatják.

Tudom nem az én dolgom,de én vagyok a bizalmasa,nekem mondja el ezeket.


Egyszer a nővel is beszélt ugyanerről,hogy ha fiatalabb lenne talán másképp alakulna,de már öreg és 40 évet leélt a feleségével, tiszteli annyira,hogy vele marad,mert hűséget fogadott,de nem boldog.

A nő igazából elfogadja,de nagyon látni rajtuk, hogy szeretnék együtt lenni és alig várja a papa is,hogy mikor jön el újra,sokat gondol rá


Én nem értem az öreget oké leéltél 40 évet valaki mellett akivel már 10 éve nincs szex,aki tényleg olyan mint egy házsártos vén öregasszony aki féltékeny és bizalmatlan,pedig sose adott okot erre,a papa első szerelme 18 évesen házasodtak össze.


Tudom nem az én életem nem az én gondom,de nekem mondja

Ti mit tennétek mit csinálnátok



2021. szept. 3. 10:56
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Azt mondja a papa,hogy ez csak fellángolás,jó érzés,hogy 60 évesen is ilyen jól tartja magát,hogy egy 48-50+ bomba nő felfigyelt rá


Nő azt mondja,hogy nagyon jól érzi magát a társaságában, szimpatikus férfi és nagyon vonzodik hozzá

Szoktak flörtölni is.


Annyira látszik rajtuk,hogy szerelmesek

2021. szept. 3. 10:59
 2/23 anonim ***** válasza:
33%
Egyetlen életünk van és az a célja, hogy érezzük jól magunkat benne. Simán elválnék. Előtte azért kipróbálnám, milyen a szex vele, de ha működik, akkor válnék.
2021. szept. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%

A kollegád teljesen jól csinálja, tiszteli a feleségét és nem hajítja el 40 év után, mint egy kopott bútort. És tiszteli annyira, hogy ne csalja meg.

Egy kis ártatlan flört még senkinek sem ártott meg, és ahogy egészen konkrétan el is mondta neked: ennyi idősen legyezgeti a hiúságát, talán még az otthoni dolgoknak is jót tesz.


Ez a papázás meg annyira degradáló...

2021. szept. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Azért papázom mert bent a munkahelyen papi a beceneve

És nekem is egyszerűbb volt így írni,nem szántam sértésnek

2021. szept. 3. 11:22
 5/23 A kérdező kommentje:

Flörtnél kicsit többről van szó

Puszi homlokra szájra, ölelés


Annyira boldogok

2021. szept. 3. 11:23
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
Szerinted egy nő közel az 50hez miért van egyedül? Ha nincs gyereke, akkor feltételezem férje se volt soha. Persze nem biztos. Szerinted mennyi realitása van egy olyan kapcsolatnak amiben adott egy férfi aki elé mindig odatették az ételt, és volt mosott ruha, és egy nő aki életében nem gondoskodott még senkiről. A kémia egy dolog, de oka van amiért egy 50 körüli nő, aki 40nek néz ki nem talál senkit.
2021. szept. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
4%
48-50 éves a nő, és 40 éve házasok???
2021. szept. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
29%
3- persze, azt a keveset, ami maradt neki, azzal kell tölteni, hogy a kihűlt házasságában fogcsikorgatva helytálljon. Szerintem bolond, aki nem törődik a saját boldogságával, hanem mindig más érdekeit nézi. Vagy inkább szánalmas. Aztán majd a halálos ágyán zokog, meg nyekereg, hogy jaaajjj ,másképp kellett volna.
2021. szept. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Nem a nő 40 éve házas hanem a 62 éves férfi


A nő 48-50 között van,nem tudom a pontos korát


Mi tudjuk az okát, ő volt ferjnél 15 évig,de elváltak mert a nőnek nem lehet saját gyereke a férfi meg úgy gondolodott,hogy ő örökbe fogadni nem akar, ő nem fogja más gyereket felnevelni amikor nem is a sajátja,van még pár dolog,de nem ide tartozik.

2021. szept. 3. 11:43
 10/23 A kérdező kommentje:

A nő is próbálta felnyitni a szemét,hogy az utolsó 15-20 évet vagy akár több is,mégis hogyan szeretné eltölteni

A felesége mellett,akivel nincs se bizalom,se semmi


Vagy mellette,akivel boldog jó érzi magát és ő még abban a korban van,hogy szeret szexelni


Férfi döntése,de valahol meglehet érteni a nőt is

És én a nővel érte egyet


Ha nem működik egy kapcsolat,akkor jó persze az elején az ember próbálkozik,hogy jobb legyen

De ha azt látja,hogy csak a bizalmatlanságot, elhidegültést kapja évek óta akkor onnan ki kell lépni



Ne haragudj,de ha nem 62 éves férfiről lenne szó hanem egy 32-42 évesről,... jönnének a kommentek,hogy hagyd el válj el

2021. szept. 3. 11:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!