Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal párként, ha jó a...

Fiatal párként, ha jó a kapcsolat a szülőkkel (a lány szülei) élnétek egy házban? Nem örökké, addig, amíg gyerekek is lesznek és saját házra is telik. Elég nagy ház, hely bőven van, nyilván beszállnánk a költségekbe.

Figyelt kérdés
2021. szept. 6. 16:59
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
77%
persze, miért ne... egy generációval ezelött ez sokszor elöfordult.
2021. szept. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Addig meg főleg nem míg gyerekek lesznek. Ami ismeretségnek jó viszony, együtt lakva hamar elmérgesedhet.
2021. szept. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ennek az lenne a vége, hogy többé nem lesz jó a kapcsolat.
2021. szept. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
95%

Próbáljátok meg nyugodtan, ha nem jön be, akkor legfeljebb mentek albérletbe.

Viszont ha a házat valami okból felújítjátok, és a fiú is beszáll a költségekbe, akkor azt mindenképp papírozzátok le.

2021. szept. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Introvertált vagyok, kín lenne kommunában élni.
2021. szept. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
61%

Akik azt írják, hogy utána nem lesz jó a kapcsolat, azok baromságot írnak. Elismerem hogy kevés, de van olyan szülő-gyerek kapcsolat ahol ez működik.


Nagy ház, alul szülők, felül a fiatal pár. Működik.


Akiknél pedig nem működött, ott valószínű előtte is voltak problémák és várható volt hogy odaköltözés után is lesz.

2021. szept. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
77%
Én igen, élnék. Ha őket nem zavarja (nagyon jó a kapcsolatom anyukámmal) ,akkor igen. :)
2021. szept. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
74%
"egy generációval ezelött ez sokszor elöfordult." Valóban, ahogy az is hogy a fiataloknak kuss volt a neve a szülői házban, pláne a fiatalasszonynak az anyósék háztartásában.
2021. szept. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Természetesen ha nem működne a dolog, akkor búcsút intenénk a helyzetnek mi is:)
2021. szept. 6. 17:15
 10/33 anonim ***** válasza:
68%
Nem! Tanultam apám idióta döntéséből, hogy milyen buli lesz összecuccolni több generációnak. A szüleim kapcsolata megromlott, apám megcsalta anyámat, elköltözött, mi az ő nagyszüleivel(!) ott maradtunk egymás nyakán. Ezután anyukám kiutálták, egy ideig bírta miattam, de aztán tiszta idegroncs lett és elment ő is. Én se vagyok jobb állapotban, megviselt engem is minden nyilván. De az ostoba apámnak biztos k*rvajó buli volt hiszen így itt vagyok gondoskodni a szüleiről alkalomadtán az meg éli vígan az életét. Számító rohadék. Csak 2 életet tett tönkre, de egyik se a sajátja.
2021. szept. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!