Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ember az ilyen? Miért...

Milyen ember az ilyen? Miért jó ez?

Figyelt kérdés

Valakinek van párja, annak testvére és az emberünknek is. De az emberünk testvére nem rendes, és a párja s a családja se szereti, nem úgy viselkednek vele.

Ezért emberünk se viselkedik szebben a párja testvérével, kioktató, flegma vele.

Mi a véleményetek egy ilyen emberről?


2021. szept. 9. 19:49
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
95%
Tenyleg miert nem kerdezed meg?
2021. szept. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Már megkérdeztem, azt mondta hogy stresszes a munkahelye miatt meg fáradt
2021. szept. 9. 20:41
 23/32 anonim ***** válasza:
79%
Na akkor tessék itt a válasz
2021. szept. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Hú bammeg.. Téged se az eszedért szeretnek ugye?
2021. szept. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
100%
Ez a kérdés csak nekem juttatja eszembe a jó régi matek példákat? :D
2021. szept. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
12%

Tipikus mai magyar nő vagy. A te rokonaid rendesek s szeretni kell. Illatosat is kakilnak.

Bezzeg a párod rokonai... utálatosak, halál rájuk.

Igaza van a párodnak.

2021. szept. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
91%
Ez egy iylen ember, mi a kérdés?
2021. szept. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
28%

Én értem.

Egyszeruen csak ulj le es beszeld meg a paroddal, hogy ne legyen bunko a tesoddal, mert nem adott ra okot. Mond hogy ezzel teged is bant. Ha ezt elmondva sem valtozik a helyzet, akkor nem fontos a parodnak hogy ez bant teged es valszeg nem is szeret…

De amugy igaz, hogy ha mindenki kocsog vele es utaljak, akkor ptt buzlik valami…Eleg ideje vagytok mar egyutt ahhoz hogy kiismerd?

2021. szept. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó

Hát nem. Te sem érted 😂 de meg is értem ha nem írja le kommentbe úgy halok meg hogy nem jövök rá mire gondolt

2021. szept. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
94%

Tedd helyre a párodat!


Mi nálunk pont ez a helyzet. Már hogy az én sógornőm egy minősíthetetlen köcsög és még szépen fogalmaztam. Utál engem, de a férjem is erre a sorsra jutott nála.

Nekem is van testvérem és ő jóban van a férjemmel.

Egyszer amikor azt hitte tesóm berág rá egy dologért, azt mondta nekem a férjem: úgyis te se vagy jóba az én testvéremmel! Majd én se leszek a tiéddel aztán jó van.

Na itt kiakadtam... Mondtam hogy majd ha az én testvérem is olyan gyökér lesz mint a tiéd aki TÉGED SEM szeret, majd akkor kimondhatsz ilyet. Az ő testvére csak azért utál engem mert nem nyaltam a seggét neki, hanem csak földi halandóként bántam vele aki vállaljon magáért felelősséget és ne folyton másokat szipolyozzon ki. Na de csak én gondoltam így, mindenki más istenítette náluk és mivel ő egy nárcisztikus ember és ez volt a bosszú, hogy "kitagadott". Csenddel ver. A férjemet meg azért tagadta ki, mert egyszer életében mellém állt és egyszer nem tett meg neki valamit mert akkor én rágok be azok után.

Na bónusz hogy férjem mindig úgy adja elő, hogy mi összevesztünk. Összevesztünk? Sosem volt egy szóváltásunk sem. Miután megkérte a kezem, onnantól 100%-ban levegő voltam a testvérének. Meg hogy nem akarunk békülni. Mit béküljek olyannal aki egy szó nélkül levegőnek nézett és tönkre akart tenni, hazudott is rólam? Hát hülye vagyok én?

Na ezek után ő nem mondhat az én testvéremre semmit, mert az enyém szereti őt és családtagnak kezelik és mi tudjuk kezelni, ha megbántjuk egymást esetleg. Nem utáljuk ki egymást. Ez náluk divat. Vagyis a férjem mindent elnéz a családjának. De fordítva nem. Öt ott helybe kiutálják ha a helyzet úgy adódik. Zavar, hogy ő meg semmiért nem szólt soha. Akkor az én családommal se vesszen össze, hiszen amikor kellett volna berágni a saját családjára, egy percig nem mutatta nekik, hogy megbántották - mintha ez természetes lenne, hogy ők minket úgy sértegetnek ahogy akarnak!

2021. szept. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!