Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki, ha...

Hogy mondjam el neki, ha mostanában nem figyel rám eléggé?

Figyelt kérdés

Pénteken kiderült, hogy terhes vagyok. El akartam mondani a páromnak, de ez nem telefontéma, így megvártam míg este hazaér. Este mondtam neki, hogy egy fontos dologról szeretnék beszélni vele. Közölte, hogy ő elmegy sörözni, mivel már 2 hónapja sehol nem volt. Úgy voltam vele, hogy jó, marad a szombat. Szombaton sem, és vasárnap sem leültünk beszélgetni. Folyamatosan telefonált, vagy internetezett.

Tegnap este hazaért, közölte, hogy ő túl fáradt a beszélgetéshez. Egyszerűen elegem van, hogy mindig minden fontosabb, és ha valamit kérdezni szeretnék, sms-t vagy emailt kell írnom neki, és akkor esetleg megmondja, hogy mit enne ebédre, vagy ilyesmi.

Egyedül nem akarok dönteni a baba sorsa felől.

Kb 2 hete nem tudtunk normálisan leülni és megbeszélni valamit.


2010. aug. 31. 08:51
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
100%
LEgyél már kicsit határozottabb! Tedd elé a tesztet vagy a papírt és mondd neki, hogy "erről akartam beszélni veled". Nehogymár kivárd, míg képes lesz rádfigyelni, mert akkor lehet hogy szülés előtt észreveszi, hogy "Jé drágám mintha híztál volna....:S" :)
2010. aug. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 A kérdező kommentje:
*Szombaton sem, és vasárnap sem tudtunk leülni beszélgetni.
2010. aug. 31. 08:59
 3/62 A kérdező kommentje:

Beszéltem anyukámmal, azt mondta az lenne az igazi büntetés neki, ha abortusz után mondanám el, hogy "ja, nem figyeltél rám, így elvetettem..."

De még várok, hátha a héten szakít rám időt.

2010. aug. 31. 09:01
 4/62 anonim ***** válasza:
100%

"hatha a heten szakit rad idot?"

Szerintem hatarozottan le kene uljel beszelni vele!

Ki tudja mikor hatarozza el magat hogy idot szakitson rad, ha ennyi ido alatt nem volt kepes ra.

Es emlitsd meg neki hogy ezalatt az ido alatt folyton ezt a temat probaltad megbeszelni vele!!!

Hogy lehet egy ferfi ennyire nemtorodom a parjaval....!!!

Majr ird meg mi lett!

2010. aug. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:

Próbáltam neki elkezdeni, hogy "jártam nőgyógyásznál és...", de erre sem figyelt fel.

Elszóltam magam (persze direkt), hogy ezentúl 3an leszünk, azt mondta: "anyukád bármikor jöhet lakni".

Elkezdtem a kisszobát kipakolni, kidobálni a dolgokat, tapétát és gyerek cuccokat nézegettem a neten, elől is hagytam neki 1-2 oldalt, egyszerűen nem érdekelte.

2010. aug. 31. 09:08
 6/62 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok szólamokat írni az abortuszról, meg káros hatásairól-mindenki magánügye....de ugye azt Te sem gondolod komolyan, hogy az egy indok , hogy "ja, nem figyeltél rám, hát elvetettem"? Ugyanis nem vele fogsz kiszúrni, hanem magaddal !
2010. aug. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
100%
Írom, rakd elé a tesztet. Lehet nem érti a homályos utalásaid. Nagyon sok nő nézeget tapétát, meg vásárolgat ezt-azt még a gyerekvállalás előtt.
2010. aug. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
51%
Nah az ilyen feleségeket szokták verni is!! Úristen, ez most komoly? Még te vársz rá, hogy hátha szakit időt rád? És mi lesz amikor elsz még egy gyerek is?? Akkor szerintem mégcsak haza sem fog járni!! Vagy talán azt várod, hogy teljen az idő és aztán úgyis elvesz feleségül mert terhes vagy? Én megértem, hogy a füledig szerelmes vagy, de ez nem mehet igy tovább! Mi lesz később? Minél hamarabb mondd el neki, és nézd meg hogy hogyan reagál..
2010. aug. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 A kérdező kommentje:

Tisztázni kellene, hogy éppen mi van velünk, mi ez a hirtelen változás nála.

Szeret-e még, velem tervezi a jövőjét (nem vagyunk házasok) vagy nem. Szeretne-e gyereket, vagy még nem érzi késznek magát.

Beszélgettünk költözésről, nézegetett lakásokat, járt bankokban a kölcsön miatt.

Sok dologól függ ez a baba dolog. Nem biztos, hogy jókor jött.

2010. aug. 31. 09:10
 10/62 anonim ***** válasza:
100%

Elozo vagyok.

Hozzatennem hogy ez surgos tema, latom nem volt tervezett a baba.

Nem ugy van hogy varunk vele mig neki megjon a kedve a beszelgeteshez!

Amugy igy kivulallokent, a parod viselkedeset sult hulyenek minosithetem.

Hogy ennyire ne torodon a fontos mondanivaloddal az szerintem elegge sulyos. Ezt is beszeld meg vele mindenkepp. Ha veled akar maradni tanuljon meg torodni veled!

Sok sikert!

2010. aug. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!