Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki, ha...

Hogy mondjam el neki, ha mostanában nem figyel rám eléggé?

Figyelt kérdés

Pénteken kiderült, hogy terhes vagyok. El akartam mondani a páromnak, de ez nem telefontéma, így megvártam míg este hazaér. Este mondtam neki, hogy egy fontos dologról szeretnék beszélni vele. Közölte, hogy ő elmegy sörözni, mivel már 2 hónapja sehol nem volt. Úgy voltam vele, hogy jó, marad a szombat. Szombaton sem, és vasárnap sem leültünk beszélgetni. Folyamatosan telefonált, vagy internetezett.

Tegnap este hazaért, közölte, hogy ő túl fáradt a beszélgetéshez. Egyszerűen elegem van, hogy mindig minden fontosabb, és ha valamit kérdezni szeretnék, sms-t vagy emailt kell írnom neki, és akkor esetleg megmondja, hogy mit enne ebédre, vagy ilyesmi.

Egyedül nem akarok dönteni a baba sorsa felől.

Kb 2 hete nem tudtunk normálisan leülni és megbeszélni valamit.


2010. aug. 31. 08:51
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
84%
Ma 9:14, nagyon egyetértek!
2010. aug. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
100%

9:12 vagyok

Az előttem lévők leírták, amit én is akartam válaszolni: ez nem három órás projekt és nem kérünk előre időpontot egy beszélgetésre...

azt sem értem, hogy ehelyett, hogy itt problémázol miért nem téped ki a monitort a falból és közlöd, hogy most akkor rád figyeljen mert el akarod mondani, hogy terhes vagy. Vaaagy fel lehetne emelni a telefont is...

2010. aug. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
100%
kedves hasonló még most is az abortusz.google z rá és megtudod hogy csinálják milyen fájdalmat ér meg az a magzat.Nem linkelek mert nem szeretnék de kérlek gondold át.Ne ezzel büntesd a párod hanem beszélgessetek csak simán.Gondolom szoktatok ha haza ér a munkából.Mond meg ott neki.
2010. aug. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 A kérdező kommentje:

ma 09:18 (2.)

Látom te sem tudsz olvasni.

És ez nem olyan téma számomra, amit telefonon is lehet közölni.

2010. aug. 31. 09:21
 25/62 anonim ***** válasza:
9.20 él nem ér bocsika
2010. aug. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 A kérdező kommentje:

"hanem beszélgessetek csak simán.Gondolom szoktatok ha haza ér a munkából.Mond meg ott neki."


Kb 2 hete nem tudtunk normálisan leülni és megbeszélni valamit. (Ezt írtam fent, abban a zöld téglalapban)

2010. aug. 31. 09:22
 27/62 anonim ***** válasza:
100%
Lányok, megint belefutottunk egy kérdésbe, aminek egyetlen egy megoldása van, amire utalunk és a kérdező meg nekiáll besértődni, hogy őt bántjuk, mert világosan leírt mindent. Ő az áldozat, mert 2 hete nem tudja elmondani a párjának. Sosem vacsoráznak, 7végén nem lustiznak kicsit az ágyban,nem tud bemenni a fürdőszobába fürdés alatt.....
2010. aug. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
84%
pffffffffffffff Váááááááá ez már fáj.Akkor kérj telefonon tőle időpontot.
2010. aug. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem értem...két hete egy rohadt szót nem szóltatok egymáshoz????
2010. aug. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
100%

9:30as vagyok.

Szerintem nalatok komoly komunikalasi problemak vannak.

Ha hazaer, legy hatarozottabb, beszelj vele, ne engedd sorozni, tevezni, internetezni vagy egyeb kutyagumizni!

Mondd meg neki hogy most te vagy a fontos! Nem a tobbi semmisegek!

Remelem ma vegre el fogod mondani, ennyi hasznos tanacs utan a valaszolok reszerol!

2010. aug. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!