Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki, ha...

Hogy mondjam el neki, ha mostanában nem figyel rám eléggé?

Figyelt kérdés

Pénteken kiderült, hogy terhes vagyok. El akartam mondani a páromnak, de ez nem telefontéma, így megvártam míg este hazaér. Este mondtam neki, hogy egy fontos dologról szeretnék beszélni vele. Közölte, hogy ő elmegy sörözni, mivel már 2 hónapja sehol nem volt. Úgy voltam vele, hogy jó, marad a szombat. Szombaton sem, és vasárnap sem leültünk beszélgetni. Folyamatosan telefonált, vagy internetezett.

Tegnap este hazaért, közölte, hogy ő túl fáradt a beszélgetéshez. Egyszerűen elegem van, hogy mindig minden fontosabb, és ha valamit kérdezni szeretnék, sms-t vagy emailt kell írnom neki, és akkor esetleg megmondja, hogy mit enne ebédre, vagy ilyesmi.

Egyedül nem akarok dönteni a baba sorsa felől.

Kb 2 hete nem tudtunk normálisan leülni és megbeszélni valamit.


2010. aug. 31. 08:51
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
100%
*jobban írva péntek óta nem tudja elmondani. De szinte ez mindegy is.
2010. aug. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
javitas*: 9:03as voltam!
2010. aug. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 A kérdező kommentje:

De, szólunk.

Péntek óta legalább 15x próbálkoztam elmondani.

Ezzel nincs letudva az ügy, hogy terhes vagyok. Sok dolgot kellene tisztáznunk, és ezek után dönthetnénk a gyerekről.


Biztosan oka van, hogy 2 hete nem tudunk beszélgetni (hosszasan, nem 1-2 perceket). Lehet, hogy már nem szeret, vagy valami más nyomasztja (pl. hamarosan kirúgják)...

Én is munkanélküli vagyok.

2010. aug. 31. 09:26
 34/62 anonim ***** válasza:
75%

Nem értem nő létetekre miért nem tudtok irni normálisan. Az helyett, hogy sértegetitek, szépen magyarázzátok el, hogy ne legyen ennyire naiv, mert igy az életben mindig csak ez lesz és a férfiak ki fogják használni!!

Az tény, hogy a pároddal valami gond van, olyan szempontból, hogy már nem szeret, vagy akar szakitani vagy ...stb..De biztos, hogy nem hiába viselkedik igy.

Abortusz vagy sem..azt te döntsd el, nem is ez a kérdésed.

Mindenképp álljál oda és folyamatosan, egy köszönéssel egybevetve mondd el, hogy ez a helyzet és mi az ő véleménye.

De szerintem semmi jóra ne számits az ő részéről...

És ha majd vége lesz ennek a kapcsolatnak vagy ha folytatódik is akkor, ne hagyd, hogy levegőnek nézzenek!! Állj ki magadért és legyél eréjesebb!Legyen szavad a kapcsolatotokban.

2010. aug. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
84%

9,14 vagyok, és minden sorodat elolvastam. Miért nem érted meg, hogy nem "leülni" kell megbeszélni, hanem egyszerűen bele kell kezdened? Bármikor, amikor van 15 másodperced egy ilyen vagy hasonló mondatra:

- Képzeld/Azt szeretném mondani, terhes vagyok/babát várok. Ez már biztos. Szeretnék erről beszélgetni veled, hogy együtt dönthessünk a sorsunkról.

Lemértem, erre 15 másodperc bőven elegendő.

2010. aug. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
75%
Ha egy ilyen 1-2 perces beszélgetés során elmondanád, hogy "kicsim, terhes vagyok, ezt kellene megbeszélnünk" szerintem mindjárt lenne ideje rád. És ezt a mondatot kb 3 mp kimondani, tehát simán belefér. Azt, hogy "fontos dologról kell beszélnünk" nem fogja érteni, mert csak célozgatsz.
2010. aug. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
84%

Kicsit olyan érzésem van, hogy SZÁNDÉKOSAN oly módon akarod elmondani, amire nincs ideje, számítógépezés közben, nagy feneket kerítve neki, ki akarsz csikarni több órás "törődést", hogy megtehesd a 15 másodperces bejelentést. Talán azért csinálod, mert NEM MERED elmondani, magad is félsz a választól. Már eleve "bizonyítékokat" keresel és gyártasz, hogy nem szeret, nincs ideje rád, nem érti a célzásaidat, nem akar se téged, se a gyereket.

Hadd döntse el ő. Lehet, hogy így lesz, de először akkor is meg kell mondani. NEM MEGBESZÉLNI, hanem megmondani, nagy különbség. A beszélgetés akkor jön, ha ő is átgondolta a történetet.

2010. aug. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt gondolom, hogy ez a pasas egyszerűen lesz*r téged, úgy ahogy vagy, babával vagy baba nélkül. Nem csak most, máskor is. (szerintem). Egyszerűen nem vagy érdekes a számára.

És NE HARAGUDJ, hogy ezt írtam, nem bántani akarlak, csak belegondoltam, hogy én mit hinnék, ha a férjem ezt csinálná velem...

Ha hosszú ideig nincs EGY olyan intim pillanat, amikor akár a terhességedet közölheted, vagy csak éppen egymás mellett ültök a kanapén és beszélgettek, akkor bizony el kell gondolkodni azon, hogy tulajdonképpen mennyi közötök van egymáshoz...!

2010. aug. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
28%

Nem az lehet a gond hogy félsz hogy ki dob??

Vagy nem akar gyereket?

Ez mindenkivel megesik,de ha szeret akkor ez csak össze tart...

Nem kell félni semmitől,mert azért van az abortusz,bár hülye volt aki kitalálta..

Nem lenne ennyi gondatlan sexelő..

Aztán mindig sirnak hogy terhes vagyok..

Azért van a gumi meg egyém ezközök..

Ajánlom figyelmedbe..

13L

2010. aug. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
72%
Istenem...ilyen helyre bezzeg jön a baba.Ahol szeretettel várják már régóta oda meg nem...ezt magyarázza meg nekem valaki:(én bezzeg tudnám hogy jelentsem be a páromnak ezt az örömhírt ugyanis mi szoktunk beszélgetni és szokott figyelni rám én is őrá.Ez a legnagyobb probléma itt ebben a kapcsolatban a kommunikáció hiánya és a pasi részéről ez a hatalmas nemtörődömség jól gondold meg neki akarsz babát szülni???Ha meg nem akkor meg miért nem védekeztetek????
2010. aug. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!