Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki, ha...

Hogy mondjam el neki, ha mostanában nem figyel rám eléggé?

Figyelt kérdés

Pénteken kiderült, hogy terhes vagyok. El akartam mondani a páromnak, de ez nem telefontéma, így megvártam míg este hazaér. Este mondtam neki, hogy egy fontos dologról szeretnék beszélni vele. Közölte, hogy ő elmegy sörözni, mivel már 2 hónapja sehol nem volt. Úgy voltam vele, hogy jó, marad a szombat. Szombaton sem, és vasárnap sem leültünk beszélgetni. Folyamatosan telefonált, vagy internetezett.

Tegnap este hazaért, közölte, hogy ő túl fáradt a beszélgetéshez. Egyszerűen elegem van, hogy mindig minden fontosabb, és ha valamit kérdezni szeretnék, sms-t vagy emailt kell írnom neki, és akkor esetleg megmondja, hogy mit enne ebédre, vagy ilyesmi.

Egyedül nem akarok dönteni a baba sorsa felől.

Kb 2 hete nem tudtunk normálisan leülni és megbeszélni valamit.


2010. aug. 31. 08:51
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 A kérdező kommentje:

Ma mindenképpen elmondom neki, hiszen egyikünknek sem jó ez a mostani állapot.

Ha vége lesz, akkor legyen vége. Ha meg rendbe lehet hozni, akkor dolgozzunk rajta együtt, közösen.

2010. aug. 31. 16:38
 52/62 anonim ***** válasza:
naaa?? elmondtad már???
2010. aug. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 A kérdező kommentje:

Még nem étr haza. Hívtam, de foglalt volt.

Kb 18:12 óta folyamatosan foglalt..

2010. aug. 31. 18:28
 54/62 anonim ***** válasza:
Nem szabad ilyen sokáig halogatni jelentsd be ha nem figyel rád akkor is!
2010. aug. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:

"Egyszerűen ez a téma összetettebb, nem lehet rögtön a "terhes vagyok" kezdetű mondattal kezdeni."


Nem tudom.En, abban a pillanatban, amikor meglattam a ket csikot a teszten, bogve rangattam ki az alvo pasimat az agybol(akivel mellesleg szakitofelben voltunk).Es pontosan ezt a ket szot mondtam neki.Hogy birod magadban tartani???

2010. aug. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 nyuxipok ***** válasza:
Hat mar nagyon kivancsi vagyok arra,hogy ennek mi lesz a vege.De szerintem nem csak a kerdezo hibaja az hogy nem tud a ferjevel beszelni.Minden ember mas.Nem mindenki tudja csak "oda lokni" a ferjenek,hogy:"terhes vagyok".Ezt tartsatok tiszteletben.
2010. szept. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 A kérdező kommentje:

Elmondtam neki, de csak ennyit hogy: "Kisbabánk lesz".

Azt mondta ő nem akar babát, vetessem el.

Szakítottunk, és odaadta a 30 ezer ft-t az abortuszra.

2010. szept. 1. 10:05
 58/62 anonim ***** válasza:
aztak.va.. az nem semmi.. hát sajnálom h most és igy kellett kiderülnie vmilyen szinten megértem h nem merted elmondani neki mert féltél a következményektől de jobb h időben kiderült.. hát ne is szülj ilyennek gyereket. a helyedben megtartanám ha eltudnád látni 1 keresetből plusz azokból a jövedelmekböl amiket mellé még kapsz. de ne add fel vannak még normális pasik akik babával is elfogadnak. :) nem kell elvetetned csak mert ő azt mondta..
2010. szept. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 A kérdező kommentje:

Munkanélküli vagyok. Visszamegyek a szüleimhez, de ők csak akkor tudnak befogadni, ha beleszállok a költségekbe, tehát dolgoznom kell, nem tudok most babázni...:S

Nincs miből eltartanom.

2010. szept. 1. 11:41
 60/62 anonim ***** válasza:

Ez egy tündérmese, ahol elmaradt a happy end...

Sok sikert kívánok a továbbiakban, de sztem mindenféleképp jobban jártál, hogy megszabadultál ettől a pasitól!

2010. szept. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!