Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem bírom elviselni...

Miért nem bírom elviselni férjem 12éves fiát?Ahogy nő úgy lesz egyre jobban az anyja.

Figyelt kérdés
6éve vagyunk egy pár,van egy 2éves kisfiúnk.Mikor kisebb volt próbáltam jóba lenni vele,de sok vita volt ő miatta.Ma itt volt nálunk a gyerek,ma is sikerült össze vesznünk miattunk.Azóta változott meg ennyire,mióta hallottam egy pletykát,hogy lehet nem a férjem gyereke,hanem a bátyja gyereke.Ami nem kizárható mert,a nőcske később össze állt a sógorával.Azóta lett nekik közös gyerekük 1éves.Szerintem a legjobb megoldás az lenne,ha csináltatnánk apasági tesztet.Illetve férjem nem menne hozzájuk,csak a gyerek jönne és én addig elmennék itthonról.
2021. szept. 11. 20:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
83%
Mert tipikus idióta nő vagy, aki konkurenciát lát egy gyerekben..
2021. szept. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
91%
Szegény gyerek őt tekinti az apjának. Ha a férjed nem akarja ezt firtatni,ne szólj bele és tedd tönkre egy kisfiú életét.
2021. szept. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
95%

A férjed miért ne mehetne? Az miért zavar?

A teszt a férjed döntése. Lehet h őt nem érdekli h az övé e, mert szereti, és tartani akarja a kapcsolatot vele.

Ha neked meg nem szimpi a kölyök, akkor ne legyél otthon olyankor. A gyereknek is jobb így szerintem

2021. szept. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 A kérdező kommentje:
Az semmiség,hogy a férjem tesójával van együtt az anyuka?Azért kicsit tönkre tette a férjem ez a nő.
2021. szept. 11. 20:52
 5/80 A kérdező kommentje:
Nem tudom sajnálni a fiút,az anyjának kellett volna gondolkodnia mikor össefekszik a sogorával!Azért zavar,hogy oda megy mi keresni valója van ott.Volt asszony együtt az édes testvérével,kis gyerek nagy gyerek.Az egyik az övé ha az övé,a másik a tesó gyereke.Férjem az bele megy az apasági tesztbe,említettem neki.
2021. szept. 11. 20:56
 6/80 anonim ***** válasza:
94%

Azt a férjed volt neje tette, és NEM egy 12 éves gyerek. Mit tehet az egészről??

Látom veled is iszonyat jól beváasztott szerencsétlen..

2021. szept. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:
87%

Bogárka és a gyerek hol tehet az anyja hibájáról?

De tudod erre azt mondom ha a valamelyik fél félre megy ott a másik is hibás benne..

Amellett a sógorodra miért nem haragszol? Ja! Hisz neki köszönhető, hogy ők már nem egy pár..


Amellett ritka gusztustalan vagy ha a 2 kisgyereket, a testvéreket is egymás ellen hajtod.


Az a gyerek nélküled is már épp elég sérült.

2021. szept. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
95%
Ha ő "nőcske" akkor te, aki egy gyereken akarsz bosszút állni, mi vagy? De undorító emberek vannak.
2021. szept. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:
93%

Én már rég kivágtalak volna mint macskát szarni,ha a meglévő gyerekemet nem fogadtad volna el.

🤷‍♀️


Semmivel sem vagy jobb az exnél.

2021. szept. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 A kérdező kommentje:
Lehet undorítónak tartotok,de ti meg ezt természetesnek veszitek,hogy ez a söpredék kizsigerelte a férjem,felvetette vele a hitelt aztán minden szar volt a férjem.Jah,és igen együtt fizettük ki a tartozást.
2021. szept. 11. 21:01
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!