Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem bírom elviselni...

Miért nem bírom elviselni férjem 12éves fiát?Ahogy nő úgy lesz egyre jobban az anyja.

Figyelt kérdés
6éve vagyunk egy pár,van egy 2éves kisfiúnk.Mikor kisebb volt próbáltam jóba lenni vele,de sok vita volt ő miatta.Ma itt volt nálunk a gyerek,ma is sikerült össze vesznünk miattunk.Azóta változott meg ennyire,mióta hallottam egy pletykát,hogy lehet nem a férjem gyereke,hanem a bátyja gyereke.Ami nem kizárható mert,a nőcske később össze állt a sógorával.Azóta lett nekik közös gyerekük 1éves.Szerintem a legjobb megoldás az lenne,ha csináltatnánk apasági tesztet.Illetve férjem nem menne hozzájuk,csak a gyerek jönne és én addig elmennék itthonról.
2021. szept. 11. 20:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 A kérdező kommentje:
Szerintem jobb vagyok,már csak annyival,hogy én nem fekszem össze a férjem tesóival.Hagyjuk már,a gyerek sérül stb..Anyuka se foflalkozott a gyerek helyzetével,hogy a nagybácsiból mostoha apuka lesz.
2021. szept. 11. 21:03
 12/80 anonim ***** válasza:
87%

Tipikus eset mikor a szardarab azt képzeli magáról, hogy drágakő..


A gyerek még mindig nem tehet ezekről..

2021. szept. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 anonim ***** válasza:
89%
Te meg az ártatlan gyerekének szeretnéd tönkretenni cserébe az életét. Ugyanolyan söpredék vagy. Sajnálom a kisfiatokat, hogy ilyen nő az anyja.
2021. szept. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/80 qkker1 ***** válasza:
90%
És erről a gyerek tehet szerinted?
2021. szept. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 A kérdező kommentje:
Hülye duma,hogy a gyerek nem tehet róla.Én úgy gondolom akkor ne csak kihasználja az apját.Igen az elég jól megy neki.Na mindegy,megrendeljük a tesztet és meglátjuk,hogy ki az apja.
2021. szept. 11. 21:07
 16/80 anonim ***** válasza:
90%
Jajj ugyan. Érdekel is téged kivel jött össze az ex. Ha a postással, akkor most biztos tőle lenne a gyerek. Csak az a lényeg, hogy hátha bejön a teszt és akkor apuka megtagadhatja az első gyerekét és csak a te gyereked lesz "a gyerek", plusz ugye megmarad neked a gyt összege.
2021. szept. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon remélem, hogy ez egy troll kérdés, mert nem akarom elhinni, hogy ilyen mocsok emberek vannak.
2021. szept. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 anonim ***** válasza:
80%

Gusztustalan háziszárnyas..a nő jelzőt nem érdemled meg...

Remélem olyan keserű az életed,mint amilyennek látszik. A gyerekedet sajnálom..

2021. szept. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 A kérdező kommentje:
Nem kell sajnálni a kisfiam.Kiegyensúlyozott,boldog kisgyerek.Nem tiltom a bátyjától,őt nem nevelem ellene Mivel a fiamnak nem akarok rosszat.Aki ismer az tudja,hogy szeretem a gyerekeket.A gyerekek is szeretnek,egyedül ő vált ki belőlem ellenszenvet.
2021. szept. 11. 21:11
 20/80 anonim ***** válasza:
95%
Nehogy bevegyétek már ezt a kamut. Majd pár nap múlva nagy üszkén beírja, hogy bizony a sógoré a gyerek, és hahaha na ugye hogy ő megmondta.
2021. szept. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!