Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem bírom elviselni...

Miért nem bírom elviselni férjem 12éves fiát?Ahogy nő úgy lesz egyre jobban az anyja.

Figyelt kérdés
6éve vagyunk egy pár,van egy 2éves kisfiúnk.Mikor kisebb volt próbáltam jóba lenni vele,de sok vita volt ő miatta.Ma itt volt nálunk a gyerek,ma is sikerült össze vesznünk miattunk.Azóta változott meg ennyire,mióta hallottam egy pletykát,hogy lehet nem a férjem gyereke,hanem a bátyja gyereke.Ami nem kizárható mert,a nőcske később össze állt a sógorával.Azóta lett nekik közös gyerekük 1éves.Szerintem a legjobb megoldás az lenne,ha csináltatnánk apasági tesztet.Illetve férjem nem menne hozzájuk,csak a gyerek jönne és én addig elmennék itthonról.
2021. szept. 11. 20:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 A kérdező kommentje:
Ez komoly engem tartotok rossz embernek?Rossz anyának?Egyébként jól elvagyunk boldogok vagyunk,csak ma a fiú ismét hülyére vette az apját.
2021. szept. 11. 21:13
 22/80 anonim ***** válasza:
96%
Egyre inkább kamuszagú
2021. szept. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/80 anonim ***** válasza:
92%
10-es Legalább kiderült, hogy nem a gyerek a probléma! Nem kellene rátolod, felnőttként szánni való, amit csinálsz.
2021. szept. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/80 anonim ***** válasza:
96%

Azva gyerek nem kérte hogy megszülessen. Akárki is csinálta meg. De te mégis haragszol rá, mert él.

Tudod, én mindig azt mondom, hogy ha valakivel jogtalanul vagy gomosz, azt a sorstól vissza fogod kapni. (mondjuk már tapasztaltam is ezt). Ők még csak gyerekek, de lesznek felnőttek is egyszer, mikor majd rájönnek, hogy te mikyen is vagy valójában. Igen, a te gyereked is.

2021. szept. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 A kérdező kommentje:
Bár kommentelhetném azt hogy nem a férjem az apja.De igen is van szívem,mert akkor a férjemnek az egy örök sérülés lenne.De szükség van rá,hogy kiderüljön.Joga van tudnia az igazat.Nem a gyerekről szól leginkább,hanem az anyukáról,hogy igen is már mellette össze jött a tesóval,és olyan gyereket akar rám erőltetni aki nem is az övé.Ha meg a férjem az apa bocsánatot kérek,leülök a fiúval beszélni és megpróbàlok újra közeledni.De ahhoz a gyerrknek is változnia kell,legfőképpen az Apjával szembe.
2021. szept. 11. 21:20
 26/80 anonim ***** válasza:
91%
Micsoda féreg, gusztustalan lelkületű ember vagy! Ember? Nem is találok jelzőt! 12 éves gyerekről van szó
2021. szept. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/80 anonim ***** válasza:
90%
Hát nem érdekes, hogy 6 év alatt, csak most jutott eszetekbe, hogy jajj lehet nem is övé a gyerek, amikor megszületett a saját pulya? Hogy mik vannak. Eddig nem volt szükség rá, hogy kiderüljön, csak most, hátha nem kell tovább perkálni. Nagyon érdekes tényleg.
2021. szept. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/80 anonim ***** válasza:
90%
Rögtön 2 tesztet veszel, hogy a te gyerekedet is teszteljétek, ugye. Hisz apukának joga van tudni, hogy az ő gyereke-e.
2021. szept. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/80 anonim ***** válasza:
95%
Na, neked is nagyon gyorsan az exed lesz a pasi.
2021. szept. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 A kérdező kommentje:
Hogy jösz ahhoz,hogy a gyerekemet pulyának nevezd?Megkérlek a fiamat ne vedd a szádra.Egyébként már nem fizet,mivel 2,5millió volt a tartozás amit kifizettük,letudva a gyerektartást.Nem a pénzről szól ez az egész.Hanem arról,hogy a mai napig szépen elvoltunk mint egy normális család amíg a nagyfiú nem jött és nem uszított minket egymásnak.
2021. szept. 11. 21:28
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!