Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem bírom elviselni...

Miért nem bírom elviselni férjem 12éves fiát?Ahogy nő úgy lesz egyre jobban az anyja.

Figyelt kérdés
6éve vagyunk egy pár,van egy 2éves kisfiúnk.Mikor kisebb volt próbáltam jóba lenni vele,de sok vita volt ő miatta.Ma itt volt nálunk a gyerek,ma is sikerült össze vesznünk miattunk.Azóta változott meg ennyire,mióta hallottam egy pletykát,hogy lehet nem a férjem gyereke,hanem a bátyja gyereke.Ami nem kizárható mert,a nőcske később össze állt a sógorával.Azóta lett nekik közös gyerekük 1éves.Szerintem a legjobb megoldás az lenne,ha csináltatnánk apasági tesztet.Illetve férjem nem menne hozzájuk,csak a gyerek jönne és én addig elmennék itthonról.
2021. szept. 11. 20:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 anonim ***** válasza:
80%

Tipikus 12 éves gyerek, azt hiszed a közös gyereketek nem fog pár év múlva mindenfélét kérni? Nekem 5 éves a nagyobb, 2 éves a kicsi. A kicsi még elvan mindennel, de az 5 éves már mindenfélére vágyik, percek alatt eltapsolna százezreket. :-) Lehet h elvált szülők gyerekeként még rátesz egy lapáttal, de semmi rendkívüli nincs ebben. Az meg h nem hívta föl az apját…férjem mai napig elfelejt minden születés-és névnapot, pedig ő már rég volt 12 éves. Egyértelműen az exnek és az új pasinak kellett volna figyelmeztetnie.


Az meg h joga van a férjednek megtudni az igazságot…tudod, ezzel az a baj, hogy te ültetted a bogarat a fülébe, nem az ő kezdeményezése volt. Nyilvánvalóan szabadulni akarsz ettől a gyerektől, pedig semmi extrém nincs a viselkedésében. Nem kellett volna olyan férfit választani, akinek ilyen “batyuja” van.

2021. szept. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/80 A kérdező kommentje:
Mint írtam a gyerek nem felejtette el,mivel a mostoha apucit(Nagybácsi)felköszöntötték együtt.Gondolom attól,hogy a te gyereked is szeretne ezt azt,nem veszel meg neki mindent.
2021. szept. 12. 22:28
 73/80 anonim ***** válasza:
92%
Persze, hogy nem veszek meg mindent. Annyit mondtam csak, hogy önmagában ezek a dolgok (sok mindent szeretne megkapni) abszolút nem kirívóak, közös gyereknél is lesz majd ilyen és az is lehet h emiatt köztetek feszültség lesz, pedig közös gyerek. A te viselkedésed viszont kirívó, hogy utálod a gyereket és meg akarsz szabadulni tőle , miközben ő hamarabb volt jelen a férjed életében mint te. Az apák naki köszöntés elmaradása szerintem alapvetően a fiú anyjának és nevelőapjának a hibája, egyébként meg részedről egy mondvacsinált ürügynek érzem. Eleve minek skubizzátok a facebookjukat?
2021. szept. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/80 anonim ***** válasza:
87%

Tudod annak a gyereknek veled ellentétben van egy jó kifogása. Az hogy ő gyerek. Ellenben te elvileg felnőtt ember vagy.

Úgyhogy viselkedj úgy. Utalsz egy gyereket mert ilyen meg olyan? A gyerek olyan amilyenre nevelik. És képzeld a nevelésben a férjed is részt vesz. Tudom hogy könnyebb mindent az exre fogni, de ha a férjed leulne néha beszélgetni azzal a gyerekkel vagy segíteni a leckeben, vagy játszani vele vagy közös programot szervezne akkor talán lenne valamiféle tekintélye a gyerek szemében.

Igen, a gyerek akkor is rosszalkodna, akkor is kérne dolgokat stb. Mert gyerek. De azon múlik hogy később milyen felnőtt lesz hogy most milyennek nevelik. Ha most sehogy akkor később is ilyen lesz.

Amikor osszejottel ezzel a pasival gondolhattal volna rá hogy nem biztos hogy cuki jolnevelt kisfia van. Gondolhattal volna arra is hogy rossz, undok, követelőző akit néha nehéz elviselni, de ha együtt vagy az apjával akkor el kell mert akármilyen is akkor is a gyereke.

Ez a DNS teszt askalodas csak egy szalmaszál a részedről de az elég gusztustalan fajtából. Ez nem arról szól hogy szegény férjed nehogy át legyen verve. Ha egy jól nevelt gyerek lenne és egy olyan ex akivel semmi bajod nincs akkor eszedbe se jutott volna a DNS. Ez arról szól hogy idegesít a gyerek meg amúgy is utalod az anyját és nem akarod őket az életedben tudni. De a gyereknek nincs választása ki legyen a családja. Neked volt választásod hogy ki legyen a férjed. Őt választottad. Akkor kelljen a rosszban is ne csak a jóban.

2021. szept. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 anonim ***** válasza:
78%
Remélem kiderül még hogy ki az apuci olyan jó kis szappanopera ez
2021. szept. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 anonim ***** válasza:
88%

Hát valami borzasztó vagy,kérdező!

Ebben az egész sztoriban csak a gyerekeket meg a férjedet sajnálom,amiért ekkora idióták vannak körülöttük.Az ex sem semmi,de amit te is művelsz..

Felnőtt embernek sosincs joga ahhoz,hogy utáljon egy gyereket.Függetlenül a viselkedésétől vagy attól éppen ki az apja.Te mit szólnál,ha az ex utálná a tiédet? Anyaként nemhogy empátia nincs benned,a tetejébe még akkora pénzéhes is vagy,hogy hihetetlen.

Remélem a férjed talál valami normálisat,a női nemet szégyeníti te is meg az exe is.

2021. szept. 20. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/80 anonim ***** válasza:
83%
Gáz az egész família, attól függetlenül én meg téged nem tudlak sajnálni. Minek kezdtél ki akkor "csomagos" pasival? Viseld el a gyerekét, vagy unokaöccsét, teljesen mindegy, a pasid "csomagja", akiről gondolom tudtál, mikor összejöttetek. Aztán előtted vagy utánad jött össze a gonosz ex bátyuskával? Mert, ha a hapsid csalta előbb a nőt veled, akkor nincs végkép jogotok szapulni.
2021. okt. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 anonim ***** válasza:
88%
No, van már eredmény?
2021. okt. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 A kérdező kommentje:
Nem a férjem volt a hűtlen,illetve ellőttem volt már másik párja a férjemnek.Nem csináltattunk apaságit...
2021. okt. 19. 17:42
 80/80 anonim ***** válasza:
84%
Hejj, de egy rosszszandékú egy bestia vagy te kérdező!
2021. okt. 20. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!