Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám felesége miért néz...

Apukám felesége miért néz minket ennyire kettős mércével?

Figyelt kérdés

Van egy egyetlen unokatestvérem aki egy évvel idősebb nálam. Apukám felesége az elejétől kezdve (ők igazából 6-7 éve vannak együtt) unokanővéremet védi, ő mellette áll ki ha valami van, dicsérgeti az öltöködését, mindent ami vele kapcsolatos. Apukám is jó kapcsolatban van az unokatesómmal szóval neki ez fel sem tűnik, hogy velem közel sem bánik ennyire kedvesen a felesége.

Nekem beszól ugyan azokra a dolgokra amit unokatesómnál megdicsér.. pl én ku…san öltözködöm ha csinos vagyok vagy ha csinosan öltözök fel akkor megkérdezi minden öltözök ki ennyire mit fognak szólni az emberek de ha unokatesom öltözik fel kb ugyan úgy (nagyon hasonló még az öltözködési stílusunk is, nagyon sok ugyanolyan ruhánk is van) akkor dicsergeti mennyire csinos, milyen gyönyörű.

Jó kapcsolatban vagyok egyébként unokatesómmal de nem szeretném őt nyomasztani ezzel a témával. A feleséggel én nem vagyok rossz kapcsolatban de egyszerűen már nem merek önmagam lenni előtte és akárhogy kinézni vagy akárhogy viselkedni mert jaj mit fog szólni már megint. Úgy gondolom én nem ártottam neki soha semmit viszont mikor egyszer kb egy éve próbáltam erről neki beszélni akkor hárított és úgy tett mint ha ezt csak én találtam volna ki, és futott azonnal apukámhoz hogy én mikkel gyanusítom meg és ő nem is szereti jobban unokatesómat. Ezek csak egy példák voltak a sok közül sajnos… szerintetek mit tegyek? Kezd rámenni az önbizalmam



2021. szept. 27. 23:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Ne foglalkozz vele, nevesd ki. Nehogy már magadba keresd a hibát!
2021. szept. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

Egyszer egy ilyen megjegyzése után direktben kérdezd meg, hogy mi baja van veled, hogy mindig csak kritizál és cseszeget. Ha azt mondja, hogy semmi, akkor mondd meg neki, hogy sosem bántottad, sosem ártottál neki, nem zavarod a köreit, nem érted, miért akar rosszat neked. Ha tagadja, akkor is folytasd, hogy neked ez nagyon rosszul esik, és te soha senkivel nem viselkednél így.

Aztán ne mondj többet semmit. Jó esetben nem mer többé ilyen bunkó lenni, mert fél, hogy megint kinyitod a szádat.

Ha apukádhoz fut, akkor apukád előtt ismételd meg, hogy ez megy évek óta. Sorolj neki konkrét példákat.

Ne kiabálj és ne szidd a nőt. Egyszerűen száraz hangon mondd el a tényeket. És hogy ez neked hogyan esik.


Amúgy apukád miért nem veszi észre? AZ ő jelenlétében soha nem tett még ilyen rosszízű megjegyzést?

2021. szept. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Általában mézes mázas körítésben szokott oda szúrni. Apukám sajnos nem látja a fától az erdőt, több szempontból sem, könnyű őt megvezetni csak én nem tenném meg vele
2021. szept. 27. 23:39
 4/18 anonim ***** válasza:
45%

Edesem! Nekem is elvaltak a szuleim es tudom mit erzel hidd el!

Nevet valtoztattam anyai vezeteknevre! Es elvagtam minden szalat veluk.


Azt se ertem miert beszelsz ilyen troger alakokkal. Elkepeszto. En leepitettem kollektiven 18 embert!!! :) Es jo!

2021. szept. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%
Azaz #4 vagyok anyai vezeteknevvel es apamekkal vagtam el minden szalat.
2021. szept. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell vele foglalkozni, ez a legkönnyebb és legtisztább megoldás.
2021. szept. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha tobbet felejuk se nezel az megoldja!


Nalam bevalt;)

2021. szept. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
A nők sajnos ilyenek... akit bírnak, ugyanazért dicsérik, akit utálnak, azt ugyanazért anyázzák... ez egy barom, szabadulj meg tőle mielőbb, vagy legalább próbáld meg lesz@rni és kerülni a társaságát.
2021. szept. 28. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
El akar üldözni apád mellől. Provokál. Azért szurkapiszkál, hogy ne járj ida.
2021. szept. 28. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Apád a farkától nem látja az eredőt.
2021. szept. 28. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!