Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segítene? Nem értem...

Valaki segítene? Nem értem miért viselkedik így.

Figyelt kérdés

Én 23/L, Ő 20/F

Gyakran bunkó, nagyon ritka ha kicsit kedvesebb.

Ha szólok neki hogy lehetne kedvesebb akkor is csak annyit mond nevetve hogy “most miért hisz ő kedves?”

Nyilván mondta a család többi tagja hogy ne vegyem komolyan mert csak viccelődik, de néha kicsit túlzásokba esik. Ha rá szólok akkor sem áll le.


Alapvetően jó viszonyba vagyunk sok közös programunk van mivel benne van a baráti társaságban,

Én tényleg azt látom rajta hogy csak vicces próbál lenni és “játszik” velem azért kötözködik,

de nekem mégse olyan mint egy barát… egy barát nem baszogat agyba-főbe,


Vagy a fiúknál ez így megy? És én mint lány vagyok túl érzékeny?


Az sem megoldás hogy vissza vágok neki valamivel mert akkor sem áll le addig amíg valamelyikünk túl durvát nem szól a másiknak és az be nem sértődik.


Szerintetek miért viselkedik így?



2021. okt. 13. 23:17
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az le maradt hogy Ő a sógorom szóval elég sok időt töltünk közös térben.
2021. okt. 13. 23:19
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert bunkó. Mert látja, hogy téged zavar, és gonoszkodik.

Vedd levegőnek, akkor talán észre tér. A testvéred mit szól hozzá?

2021. okt. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A párom testvére, de igazából párom is mondta hogy ne foglalkozzak vele mert ilyen bunkó mindenkivel, csak nem értem miért nem érti meg
2021. okt. 13. 23:40
 4/13 anonim ***** válasza:
56%

Nem vagy azert erzekeny, mert lany vagy es o sem azert paraszt mert pali xdd

Állj mar ko magadért, ne legyel már ilyen k**baszott p*nci

2021. okt. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Wow, napi szexista kérdés. Bármilyen ocsmányul fogalmazott is a 4-es válaszoló, teljes mértékig egyetértek vele.

Ne hagyd magad, amúgy meg csökkentsd le vele a minimumra a kommunikációt, és meg is van oldva.

2021. okt. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Kerüld el, ennyi.
2021. okt. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

Négyszemközt ha higgadtan azt mondanád neki: "nézd, tudom hogy mindenkivel ilyen vagy hasonló a stílusod, de engem ez rendkívül bánt, zavar, kedvellek de így velem ne viselkedj" - ezt lehet hogy megértené.

Vannak emberek akiknek van egyfajta felvett stílusa, de talán ha négyszemközt nagyon komolyan megmondod neki hogy ne csinálja többet, (talán) nem csinálja, míg ha mások előtt mondod, akkor az nem jön ki úgy, vagy viccesnek veszi stb.

2021. okt. 14. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Azért viselkedik így, mert egy bunkó és mindenki csak legyint, hogy ő ilyen.

Nem, nem kell elnézned neki. Pároddal beszélj, legyen férfi, álljon ki érted, rendezze le, és ne nézze el neki.

2021. okt. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

Mert 20 évesen még mindig egy 14 éves szintjén van. Én megkérdezném tőle, hogy mikortól szeretne úgy viselkedni, mint egy 20 éves, és nem, mint egy 14 éves. Lehet, hogy elgondolkodik rajta (?)

Egyébként valószinűleg igy szeretné felhivni a figyelmet magára, és, mivel te vagy kéznél csak, aki nem végja őt pofán, ezért rajtad keresztül (a veled való bunkósággal) próbálja a többiek figyelmet kiharcolni magának. Pont, mint egy kisgyerek.

Egyébként, ha a család többi tagja NEKED mondja, hogy ne foglalkozz vele, én azért elgondolkodnék azon, hogy akarok-e ehhez a családhoz tartozni (ugyanis a családnak kellene a 20eves kisfiút leállitani).

2021. okt. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert bunkó. Nem is értem, miért állsz vele szóba, vagy küldöd el fenébe higgadtan, fagyosan, semmiképpen sem kiabálva, mert akkor +hisztisnek" titulál majd mindenki.
2021. okt. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!