Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyitott hazassag? Valoban...

Nyitott hazassag? Valoban letezik ilyen, mit jelent ez egyaltalan?

Figyelt kérdés
Mire jo a nyitott hazassag?
2008. dec. 12. 00:53
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Létezik :)


Olyan mint a nyitott kapcsolat. Csak ők már össze is házasodtak.


Azt jelenti, hogy amellett, hogy van párjuk lefekszenek másokkal is, ha ahhoz van kedvük.

De ugyanahhoz az emberhez mennek haza és boldogok együtt. Szóval a többi az csak szórakozás.

Csak néha kell egy kis változatosság.Szabadság.


Bár szerintem aki szereti ezeket a nyitott dolgokat (ahogy én is) az ne nagyon házasodjon...

2008. dec. 12. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
na ja ! ha valaki meghazasodik az azt jelenti hogy egy eletre lekoti magat az mellet akivel meghazasodott ezert nem mindegy kihez megy az ember hoza, vagy kit vesz el! nagyon nagyon undoritonak tartom a nyitott hazasagot!ha valaki mas utan is vagyodik, ne hazasodjon meg!! ennyi!
2008. dec. 12. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Nekem van egy ismerős pár akik most házasodnak, és nem hinném hogy emiatt monogámmá válnának. :) Előbb szakad le az ég...
2008. dec. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
a nyitott házasság egy szétment párkapcsolat (házasság) marketing megnevezése. Ahoz gyávák, hogy bevállalják a válás következményeit, inkább félrelépnek és megmagyarázzák maguknak és esetleg az arra rájövőknek, hogy ez így modern. Később persze ez megbosszúlja magát és végül tényleg elválnak 5-15 év múllva, vagy szétmarják egymást halálukig - totális csőd. ha tehetitek minél hamarabb hagyjátok abba és legyen bátorságotok elválni!
2008. dec. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Noha én a magánéletemben nem tudom elképzelni, azt mondom, a mindkét fél részéről nyitott kapcsolat/házasság sokkal jobb mint a képmutatás és az ha az egyik sutyiban csalja a másikat, és mindenki tudja, csak az érintett nem. VAgy akár az érintett tudja, és belenyugszik. Előző esettől hányok, utobbitól a fejelemet fogom...

Ugyanakkor ez csak akkor elképzelhető, ha ez mindkét fél igényeinek, elveinek megfelel, és nem mondjuk a szerelmes nő megy bele e csapodár férj megtartása érdekében, önmagának is hazudva, hogy ez neki milyen qrva jó...


És utsónak igazat kell adnom abban, hogy az általam ismert nyitott házasság, illetve nyitott kapcsolat közül mindkettő szétment.

2008. dec. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Miért kellett lepontozni? Tán jobb az, ha az emberek sunnyognak, és hazudnak egymásnak? Tartsuk csak fent az álszentséget képmutatást, félreqrást? Vagy netán a férfiak féltik a békés, titkos félrekufircolás jogát, és azt hogy egyúttal azért büszkék lehessenek a világ előtt mint "erkölcsös családapák" a családjukra? Ez hányingert keltő, de mennyi ilyen van... :(

Ennél igenis jobb a nyitott kapcsolat!!! Az legalább őszinte, nem hazudik. Ha már valaki félre akar kefélni, igenis legyen annyi bőr a képén, hogy álljon oda a felesége (esetleg férje) elé, hogy "nézd szívem, ez van". Ha van olyan bátor, hogy félrekefél, akkor ahhoz is legyen bátor, hogy vállalja a tetteit és esetleges következményeit!!!

Bár mindkét út megmutatja, hogy ahol tartósan megkívánnak mást, annak a kapcsolatnak előbb-utóbb annyi.

2008. dec. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Hmmm,elgondolkodtató,és az ilyen párok akkor már mért nem csinálják együtt egy 3-al vagy 4-el?mert akkor végülis ezzel feltudják dobni kapcsolatukat,együtt is vannak (és szerethetik egymást!)és mégis "csalják"egymást.
2008. dec. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, nem elek nyitott hazassagban, igazabol nem is ertem hogy lehet igy elni. De, hat sok mindent nem ertek a vilagon, ez igy van jol.
2008. dec. 12. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!