Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülyeség lenne Fornettit vinnem?

Hülyeség lenne Fornettit vinnem?

Figyelt kérdés

Holnap temetés lesz a családban. Utána lesz a szüleimnél egy kis "tor", de rendes kaja nem lesz, anya és mama csináltak 2 fajta édes sütit meg 1 sósat. Kb 15-20 ember lesz ott, plusz ha valaki még bejön ( szomszéd nénik meg ilyesmi). Anya azt mondta nem akar nagy felhajtást, nem kell nagy kaja.

Én messziről jövök, de arra gondoltam hogy mégiscsak vinnék valamit. És mivel a közelben van egy Fornettis, gondoltam onnan vinnék valamit. Mondjuk sajtos pogácsát meg lekvárosat, fél-fél kilót. Szerintetek ez nagyon béna ötlet?

A


2021. okt. 14. 22:35
A kérdező szavazást indított:
Jó ötlet
Jó ötlet, de vigyél többet
Nem kell semmit vinned, anyud szerint is elég ami lesz
Hülyeség, inkább rendes cukrászdából vigyél
78 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem jo otlet, annyi, h inkabb csak sosat vinnek, es nem 1kgt, hanem 1,5kgt.
2021. okt. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Vagy ne vigyél semmit vagy csak ennyit, amire gondoltál. Felesleges ezért cukrászdába/pékségbe menni. Max annyi, hogy ha viszel akkor a Fornettit ne a bolti zacskóban vidd oda, hanem pakolj oda pl egy nagyobb tálat és abba borítsd át mielőtt beviszed. Van sajnos, aki ilyeneket megfigyel, még akkor is, ha ez a legkevésbé fontos dolog.
2021. okt. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ez így, és tényleg a nagyobb része legyen sós.
2021. okt. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
20%
Meg Szerintem vigyél csokisat is. Finom a pogi de az olyan eszem, de nem élvezetből. A csokis jobb.
2021. okt. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
8%

Fornetti? ne már! Én nagyon szomorú lennék, ha a temetésem után fornettit tolna a banda és égne a pofámról a már amúgy is oszlásnak indult bőr. Olcsó, hitvány, cucc és full gagyi. Egyszer van egy életben az embernek temetése!

A finom ételekkel az elhunytat, az emlékét tisztelik meg, még utoljára ennyit tehettek érte.

2021. okt. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
10%

Megmondom én mit vinnék a saját temetésemre ha ennyi ember összejön a kedvemért:

fokhagymával jól megtűzdelt sertéscomb vagy karaj min.2-3 kilós, jó szaftos,

friss kenyér,

mini savanyúuborka,

majonézes krumplisaláta extra minőségű majonézből és 25%-os tejfölből, bőven vörös- és lilahagyma.

Innivalónak limonádé jó sok citrommal és kristálycukorral.

Leöblíteni a végén mindezt házi fánk baracklekvárral és egy jó nagy torta, a legfinomabb fajtából.


Forognék a síromban, ha a tiszteletemre összerántott bulin fornettit nyammognának!

2021. okt. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
19%
Soha nem értettem, hogyan képesek az emberek enni egy halott temetésén.
2021. okt. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
7# Legalább nem egy élő temetésén esznek, az milyen barbár lenne!
2021. okt. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
27%

Mikor meghalt nagyapám, rendezett egy ilyet nagyanyám.

Elég gusztustalan volt, hogy az emberek ott mosolyogtak, lesték az ingyen kaját, valaki csak azért jöttt! Én személy szerint nem bírtam enni, lehet, hogy azért, mert megviselt a halála. Természetesen nem vagyunk egyformák, viszont szerintem nem helyén való, hogy eltemetünk valakit aztán összeülünk enni.

2021. okt. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
31%

Jajj 9es.

És aki messziről jön az ne is egyen?

2021. okt. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!