Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm anyja miért nem...

A barátnőm anyja miért nem hajlandó takarítani, főzni? Mindegy neki minden. Hogy lehet így élni?

Figyelt kérdés

Már lassan 2 éve lesz, hogy párkapcsolatban vagyunk a barátnőmmel, és elég gyakran vagyok nála, hogy el tudhassam mondani mi is történik náluk, ki takarít, mosogat stb.

A barátnőm mindent csinál, de persze segítek neki amiben tudok. Barátnőmnek van 2 testvére, de nem csinálnak semmit az ég világon semmit egész nap. Piszkos tányérokat teszik még a mi szobánkba, ott hagyják. Nem takarítanak se semmi. Ha vannak piszkos tányérok, poharak, evőeszközök,senki se mossa meg saját maga után. Be vágják a mosdóba, és fütyülnek mindenre rá. Barátnőm takarítja a fürdőszobát, a port le törli, felporszívoz, néha fel is mos.

Néha nincs mit enni. Ez szinte tény és való. A barátnőm anyja szakácsnő, de egyszer sem láttam volna, hogy takarít, mossa a wct, vagy bármit. Még fűzni se sincs kedve, ezt mondta. Mert fáradt, munkából jött haza. Máski nem jár munkába? Csak ő? Senki nem dolgozik? Csak ő? Én is munkába járok, én is fáradt vagyok.

Egész héten délutános voltam, délig nem volt mit enni. Értitek? A vasárnapi és a hétfői ebéd volt péntekig. Semmivel sem törődik az anyjuk. Aztán csodálkozik, hogy hétvégén nálunk vagyunk és néha egész hetet is. Én így nem lehetek náluk, ha nincs mit enni. Én munkába járok, muszáj normálisan megebédelnem, mert nehéz fizikai munkát végzek egész 7,25 órát.


Mi a véleményetek erről az egészről?

Mit tudtok hozzá fűzni?

Ne haragudjatok, de már muszáj volt elmesélnem valakinek. Mert már nem tudok rá nézni ami itt van.


2021. okt. 16. 10:30
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:
100%

"Én így nem lehetek náluk, ha nincs mit enni."

Mégis ott vagy és nyavíkolsz.

2021. okt. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!