Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen viselke...

Mit gondoltok az ilyen viselkedésről?Van ilyen családtagotok?

Figyelt kérdés

Ha valamilyen problémát szeretnék megbeszélni,ő nem akar beszélni,megfogja,bezárja előttem az ajtót,és ilyeneket mond,hogy "fogd be a pofád".


Magyarán,ha őt valami nem érdekli,akkor ő nem akar az adott dologról beszélni,persze,fordított esetben,elvárja,hogy mások meghallgassák.


2021. okt. 16. 12:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Van ilyen családtagom (illetve csak volt), de én is leszartam őt később, szóval nem foglalkoztam vele.
2021. okt. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Sajnos az édesanyámról van szó.


Felnőtt emberről.


És csodálkozik,hogy nem működik a kapcsolata apámmal,meg egyáltalán milyen kommunikáció ez.


Meg,hogy valaki előtt bezárom az ajtót.


Ha én nem akarok valakivel beszélni,akkor bemegyek a szobámba,és megmondom,hogy most erről nem szeretnék beszélni.De nem zárom be az ajtót más előtt,nem szorítom belé a szót.

2021. okt. 16. 12:55
 3/24 anonim ***** válasza:
97%
Tesóm hasonló, csak ő elkezd szidni.
2021. okt. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Már sokszor elmondtam neki,hogy örüljön,hogy apám nem vált el tőle ennyi év alatt,mert ezt senki nem viselte volna el.


Hogy lehet így élni,hogy a problémákról nem beszélünk?

2021. okt. 16. 13:00
 5/24 anonim ***** válasza:
85%
Kinek a problémájáról szeretnél vele beszélni a te problémáidról vagy az anyudéról?Ha az anyud problémáit szeretnéd vele megbeszélni, akkor persze, hogy visszautasit, hiszen lehet nem akar tudomást venni róla.Egyébként anyához való szókinccsel rendelkezik.:(
2021. okt. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Az lényegtelen,hogy kinek a problémájáról,ha ő valamivel nem ért egyet,akkor elkezd duzzogni,berántja az ajtót,mint egy hisztis tini.
2021. okt. 16. 14:04
 7/24 anonim ***** válasza:
94%
Hány éves vagy? Ha még gyerek, végigcsinálod fogösszeszorítva a maradék két évet, majd munkába állsz és albérleti szobát veszel ki. Nem fog megváltozni, ilyen.
2021. okt. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%
Anyósom hasonló.
2021. okt. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
40%
Sajnos van , ha nem is ilyen durván. Meg is lett az eredménye , nem tudtam megbeszélni a problémát , nem tudtam kihez fordulni, kikészültem , tiszta eoncs lettem , a lakásból se tudok kijönni
2021. okt. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
65%
És mi ennek az előzménye? Mert biztos van. csak ugye mindig a nő a hibás, a saját szarságaikat nem veszik észre a hapsik.
2021. okt. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!