Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináltok, ha a közeli...

Mit csináltok, ha a közeli családtagjaitok nem szeretik a párod, és ezt állandóan felhozzák neked? Meg lekezelően beszélnek róla, nem tartják tiszteletben, hogy ő a választottad, vele élsz. Előfordult már veletek ilyen, vagy fordított helyzet?

Figyelt kérdés

2021. okt. 16. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Le kell ülni megbeszélni normálisan, hogy felfogtad hogy nem kedvelik, de fogadják el mert nincs értelme felhozni mindig a dolgot, hisz ugy is te döntesz.
2021. okt. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Anyám mindenkit leszólt és fúrt, aztán ha jött a következő, mindig az előző, addig leszóltat istentette.
2021. okt. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

2-es vagyok

Ja, nem válaszoltam meg minden kérdésed!


Én speciel megszoktam és oda sem figyeltem. Nem érdekelt.

Megjegyzem, soha nem volt igénytelen, bugris, alja ember mellettem.

2021. okt. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is tisztáznám a családommal, hogy ez az én választásom!

Nincs értelem állandóan fúrni, mert az senkinek sem jó!

Ha meg nem értik, akkor kicsit tartanám a távolságot, hogy érezzék a csalódottságom!

2021. okt. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Talán mert ők látják benne az "alkalmatlanságot" s ettől akarnak a maguk módján "megmenteni".
2021. okt. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
98%
A férjem családja nem fogadott el, pedig semmi kivetni való nincs bennem. Normális jó körülmények között nevelkedtem, tanult, majd dolgozó nő vagyok. Mondva csinált dolgokba kötöttek bele, világ életükben ismertek. Nagyon durván támadtak. Na a férjem megszakította, saját döntésére velük kb 1 -1,5 évre a kapcsolatot. Ez hasznàlt. Azóta elfogadtak, de nem kétszínűn, hogy szembe jópofi csak, hanem normálisan. Amennyire képesek valakit szeretni , úgy szeretnek. Nem tudom ez miért kellett hozzá. És minden új ember ezt kapja, és pl a sógorom barátnői szabályosan elmenekülnek egy idő utàn, belefáradnak a furkálódásba, a védekezésbe és tönkre megy a kapcsolat. Eddig ketten bírtuk ki.
2021. okt. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

Kérdés, hogy van-e rá okuk.


Ha van, akkor gondolkozz el rajta, ha nincs, szrd le. Engem is tált exem anyja, pusztán mert elveszem a fiacskáját. :D Ezzel nem tudtam mit kezdeni, olyan irraális marhaság.

2021. okt. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!