Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg a cukorbete...

Hogyan győzzem meg a cukorbeteg, lassan már 60 éves édesanyámat, hogy ne keseredjen el, mert rá még szükség van?

Figyelt kérdés

Anyunak már csakén maradtam, a nővéreimnek(3 nővér) már van családja. És én pedig reggel től estig suliba vagy gyakorlaton vagyok, amikor pedig hazaérek örülök, ha a sulis dolgaim rendbe vannak.

Kérlek, segítsetek!

Egy tanácstalan 20 éves lány.


2008. dec. 12. 13:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

arra volnék kíváncsi, hogy anyukád pontosan mit mond.


van itt a Családi kapcsolatok fórumban egy másik kérdező, akit a szülők nem akarnak elengedni otthoról, pedig a lány már 21 éves. Ott a szülök önző módon egy házicselédnek kívánják kisajátítani a lányukat.


Vajon anyukád zsarolni akkar, nehogy magárahagyd? Mert ha igen, akkor csak ugyanazt tudnám tanácsolni. A függetlenségedet ne add fel soha, de a testvéreiddel beszéld meg, hogyan lehetne a felelőséget megosztani anyukáddal kapcsolatban, ha majd egy-két év múlva te is szeretnél önálló életet kezdeni (mint ők).

2008. dec. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!