Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék olcsón esetleg...

Hogyan tudnék olcsón esetleg ingyen telefonálni a szüleimmel és a párommal? T-mobil dominós vagyok

Figyelt kérdés
Mindenkitől azt hallom,h ingyen tudnak beszélni.Én szegény egyetemista vagyok,és súlyos pénzeket költök telefonálásra,párommal is távkapcsolatban élek.
2008. dec. 12. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Töltse le a Skype nevű programot a gépére mindenki, és regisztráljatok, ott ingyen beszélgethettek egymással!
2008. dec. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
én is a skypeot tudom javasolni. szgepen keresztul, mikrofonnal.
2008. dec. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A Skype jó, de helyhez kötött. Úgy tudom, van olyan csomag, amiben hálózaton belül, vagy bizonyos számok ingyen vagy kedvezményesebben hívhatják egymást T-mobilnál is. Ha a többieknek is ez a szolgáltató van, menj be egy T-mobil kirendeltségre, és meg fogják neked mondani, melyik lenne a legjobb.
2008. dec. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
az MSN jobb :P
2008. dec. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
voipcheap.com-ról le tudod tölteni a voipcheap programot, azon keresztül számítógépről hívhatsz közvetlenül telefont. Magyarországon csak a vezetékes számok hívása ingyenes ezen keresztül, de több országban mobil is ingyen, vagy nagyon olcsón hívható. Ha nem töltesz rá pénzt, úgy is használhatod, de akkor kb 5-10 percenként új néven kell regisztrálnod (akár ugyanazzal az email címmel is megteheted), de az új regisztráció is csak 20 másodpercet vesz igénybe. Talán egyszerűbb, ha töltesz rá valami minimális összeget. Itt megnézheted, mi, mennyibe kerül: [link]
2008. dec. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a kérdezö nem a netes telefonálásra volt kivßancsi hanem mobilrol.

vannak partner csomagok, mindegyik szolgáltatónál, amikor is egymással ingyen telefonálhattok. De ez elöfizetéses dolog, havidíj biztoshogy van. a szolgáltatódnál kérdezd meg mennyibe kerülne.

2008. dec. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Bár mi nem T-Mobilosok vagyunk, de szerintem náluk is lehet olyan, mint nekünk a vodafone-nál volt, hogy családi csomag. Max 5 előfizetést lehetett kérni ha jól emlékszem, és a körön belül ingyen lehetett telefonálni. Nekünk mindenki számlája egyben volt kiküldve, de részletesen, de talán meg lehet oldani külön is, ezt nem tudom, mert nekünk így jó is volt.

(A voipcheapet azért írtam, mert ha saját netje van, és tényleg szeretne a számlán csökkenteni, akkor az is meg fog neki felelni.)

2008. dec. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is T-Mobiloe dominó van és családbarát csomag, ezt egy előfizus telcsihez kell kötni és ő megadhat 3 számot így lesz 4 telefon ( az előfizussal együtt) akik egymást mindig ingyen hívhatják.
2008. dec. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!