Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek az új párjának vannak...

Akinek az új párjának vannak korábbi kapcsolatábóé gyermekei. Hogyan alakult az első,találkozásotok?

Figyelt kérdés
Mire érdemes odafigyelni? Későbbiekben hogyan alakult a gyermekekkel a kapcsolatotok? Elfogadott/elfogadtak benneteket?

2021. nov. 14. 06:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Nem randizok gyerekessel. Nem kínlódok más gyerekével. Nem én csináltam, nem az enyém. Kínlódjon vele aki csinálta.
2021. nov. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a "hasznos" hozzászólást!
2021. nov. 14. 06:34
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj rögtön az anyja/apja lenni, inkább barátkozni kell megpróbálni lazán.
2021. nov. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Szia kedves kérdező! Elváltam van kettő lányom a nagyobbik velem él. A nagyobbik lány középsulis lett tavaly, ahol egy másik kislánnyal jóbarátok lettek. Volt nálunk a kislány és jól kijött velem. Megismerkedtem az anyukájával. A lényeg a kislány azt mondta örülne, ha én lennék az apukája. A kislánynak van 2 húga és egy öcsikéje. "Ha kérdés lenne nem roma." Igazából mindegyik gyerkőccel jól kijövök. Nem az enyémek, de, ha kell az anyuka, akkor kelljenek a gyerekek is. Azok is hozzátartoznak. Van akinél akadály a gyermek, van akinél nem.
2021. nov. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as és 4-es hozzászólók, köszönöm a válaszotokat! Én első körben egy semleges helyet választanék és igyekeznék nem túl sok lenni a gyerekeknek, csak egy pár óra találkozásra gondoltam elsőre...:-) De kíváncsi lennék mások hogyan csinálják/csinálták!
2021. nov. 14. 06:58
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Arra figyelj hogy szerintem a sablon kérdésekkel ne támadd be, tehát az ilyen minek tanulsz, hogy tetszik a suli stb, azok ráérnek később is. Inkább csak úgy spontán dolgokról beszélgetni, jobban oldja a hangulatot.
2021. nov. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os, ez jó ötlet, köszönöm szépen!
2021. nov. 14. 07:02
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez könnyen ment mivel az én két lányom barátnő lett a párom kettő nagyobbik lányával. Így tudtunk közös programot szervezni. Kirándulás stb. Hamar elfogadtak. Csináljatok közös programokat. Egy gyermek érzi, ha az anyukája boldog, érzi, ha biztonságban van.
2021. nov. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Én elvált anya vagyok. Jobban örülnék neki ha az ex férjem új párja nem a gyerekem anyukája akarna lenni hanem csak a barátja. Az rendben van ha gondoskodsz róla ellátod amíg ott van de amíg van a gyermeknek anyja addig ne vedd át a szerepét mert az csak konfliktusokat szül.
2021. nov. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
#9-es. Te most arról írsz, amikor a gyermek láthatáron van a volt ferjednél. Nálam pl. nagyobbik velem él. Én vagyok a gondviselője. A bíróság nekem ítélte. A nagyobbik lányom engem választott. Szabadon dönthetett. Ebben az esetben persze van anyukája, de anyuka "csak" elmondhatja a véleményét, ha érdekel. Ebben az esetben anyuka már ne szóljon bele semmibe.
2021. nov. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!