Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt az egészet anyámnak...

Ezt az egészet anyámnak tudható be?

Figyelt kérdés
Korán el váltak a szüleim. El költöztünk másik városba is. Új város, új iskola, minden új volt 7 éves koromban. Anyámmal szinte csak este találkoztam vagy dolgozott vagy az új pasijaval volt helyettem. Ezért leg inkább oreganyam nevelt fel. (gyűlölöm az öreg lányt, egy igazi roszindulatu gonosz ember.) Mivel ahogy írtam anyámmal szinte csak akkor találkoztam mikor már 'aludtam'. Hétvégente mikor nem dolgozott akkor is csak a pasival volt. Volt, hogy hallottam hajnalban, hogy jött haza. Konkrétan senki nem, figyelt rám, azt csináltam amit akartam. Kezdtem lógni az iskolából, magyarán úgyse tudják, nem foglalkoznak velem. Utána jöttek az egyre durvabb problémák velem. De azóta ahogy fel nőttem próbáltam helyre hozni az életem. Röviden írtam le. Ha ebbe így bele, visza gondolunk ezt az egészet mármint a magatartásom, viselkedesemanyám hozzám állásának is be lehet tudni? Annak, hogy fel valrol vett? Ha tényleg annyira fontos lettem volna neki akkor többet foglalkozott volna velem mint a pasival? Értem én, hogy fiatal volt a harmincas évei elején, de ezt nem csészte el ő is? Csak át futott az agyamon.N.
2021. nov. 25. 13:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%

Huhhh...van itt gond, nem is kevés...

Pszichológus Kérdező! Pszichológus!

2021. nov. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

11 #miert lenne itt gond válaszoló?

😃

Ertelmezd a szöveget utána gyere visza okoskodni.megvarlak;)

Szerintem te valami nagyon iq-eq hiányos egyén vagy.

Legalábbis amit-ahogy írtál... Könnyű le vonni a konzekvenciat :)

2021. nov. 25. 16:37
 13/16 anonim ***** válasza:
97%
Ugyan nem a 11. vagyok, de ha már iq hiány, még nézd vissza amit írtál, akkor ugyan fogadd már meg a saját tanácsodat. Szörnyű a helyesírásod, a fogalmazásod.
2021. nov. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Hú de még mondtad.

A helyett, hogy lapoztal volna ezt feltétlen ide kelett írnod, hogy enyhits a lelkedben igaz?

Ezt a frusztraltsagot valahol le kelett most vezetne. Ki adtad a gőzt vagy várható még valami okoskodó, kötekedő, meg mondó kommentre?

2021. nov. 25. 17:38
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

A megmondó komment azért kívánkozott ki belőlem, mert akivel bunkóztál épp segítségét nyújtott neked. De láthatóan ha valaki nem anyádat szidja és téged magasztal az égig, akkor abba te belekötsz. Lehet anyáddal is hasonló stílust engedtél meg magadnak, azért nem akart a közeledben lenni.

Részemről a téma lezárva, nem érdekel tovább a szenvelgésed.

Szia.

2021. nov. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az életed amgad alakítod, ahogy saját magad érzed jónak.
2021. nov. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!