Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elfogadni azt,...

Hogyan lehet elfogadni azt, hogy egy családtag a saját neméhez vonzódik?

Figyelt kérdés

Egy rokonomról kiderült, hogy a saját neméhez vonzódik. (Fiú)


Nem akarok ítélkezni, de nem is tudom, hogy mit gondoljak. Megdöbbentett a dolog. Anyukámmal elbeszélgettem a helyzetről, ő azt mondja, hogy ítélkezni semmikép sem szabad, el kell fogadni. Egyezek vele, hogy nem szabad ítélkezni, de hogyan lehet elfogadni? Nagyon össze vagyok zavarodva. Közelebbi unokatestvérről van szó. Hogyan kell az ilyen helyzetet kezelni?



2021. nov. 25. 22:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
93%

El kell fogadni, anyukád jól mondta.


Másfelől nem a Te dogod, ha Ő így teljes és boldog akkor más nem is számít. Pláne, ha közelebbi rokon.

2021. nov. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
88%
dolgod*
2021. nov. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
95%
sehogy, nem ért vele neked, fogadd el
2021. nov. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim ***** válasza:
82%

Az unokahugom biszexuális.

Én teljesen elfogadtam, a barátnőjével is tök jól elvagyunk.

Nem értem ezt a kérdést.😅

2021. nov. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim ***** válasza:
91%
Anyukádnak igaza van. Az unokatestvéred nem árt senkinek azzal, hogy a saját neméhez vonzódik. El kell fogadni és ennyi, nem kell rajta rágódni.
2021. nov. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 anonim ***** válasza:
9%

A nem ítélkezés is ítélkezés, tehát ez nem játszik.


Elfogadni pedig nem kell mindent, ha pedig nem helyes, akkor végképp.

2021. nov. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 anonim ***** válasza:
29%

Ezt miért kell elfogadni? Nektek nem árt vele, az ő dolga. Gondolj arra, hogy ilyen erővel minden ízlés béli különbséget el kéne fogadni!? Ha kiderül hogy ő szereti a pacalt, míg te irtózol tőle, azt neked el kell fogadnod? De hogy a kérdéshez közelebbi példát mondjak: ha te irtózol az orális szextől, és kiderül hogy ő a párjával imádja azt, akkor azt neked el kel fogadni"?

Agyrém...

2021. nov. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
13%
Lődd túl a heroint, az sem árt másnak.
2021. nov. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:
86%
Te akartál lecsapni rá, vagy miért érdekel a szerelmi élete? Vagy félsz, hogy bebmzulsz, ha találkozol vele? Mi a bajod vele konkrétan?
2021. nov. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanúgy viszonyulsz hozzá mintha hetero lenne. Most úgy őszintén, ez a veled való kapcsolatát mégis miben befolyásolja? Pontosan ugyanolyan a személyisége mint amikor azt hitted róla, hogy hetero. Semmi közöd ahhoz, hogy kihez vonzódik.
2021. nov. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!