Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki volt az a családtagod, aki...

Ki volt az a családtagod, aki leginkább meg akart győzni, hogy beoltasd magad Covid ellen?

Figyelt kérdés
Sikerült neki? Írd le azt is, milyen nemű és hány éves vagy.

2021. nov. 28. 19:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
39%

Ja a kérdésre válaszolva senki sem mert senki sem agyhalott média függő :D

Mindenki jól van

2021. nov. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
40%
Na, hogy megmondtam, tudtam hogy lesz valaki itt aki vagy orvos vagy a parja orvos vagy a kutyája az. Ilyen kérdések alatt mindig hirtelen osszegyultok. :D En a kerdesre valaszoltam, szerintem eleg védett vagyok igy is, mert atestem rajta, a maszkot hordom ahol kell, megtettem mindent, ami tolem tellett, ha ti annyira védettek vagytok, akkor szalljatok mar le rólunk. 20 evesen nem akarok semmilyen szar mellekhatast egy par hónap alatt kifejlesztett oltastol. Miert nem lehet tiszteletben tartani? 😀 Ez is csak arra volt jo hogy az alapbol ellenséges, utálkozó magyarok között meg nagyobb viszály legyen.
2021. nov. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
40%

Így van!En be is védtelek

Ne tedd tönkre az egészséged ilyen fiatalon senki kedvéért se

Én sem fogom 35 évesen lenyomoritani magam

2021. nov. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
81%
Engem a kiselefánt születése vett rá mert nagyon szerettem volna látni de csak igazolvánnyal lehetett bemenni.Férjemet a kisfiam műtétje mert csak úgy lehetett vele a kórházban ha volt védettségije.A nagyfiamat a fogszabályzó vette rá mert kérik a kárty
2021. nov. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
44%
Érdekes, nekem ez a velemenyem, es sose probaltam mast lebeszélni az oltasrol… magánügy. Bezzeg az oltottak hogy tudják osztani az eszt. 😀
2021. nov. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
32%
14, szepen kitaláltak ezt is Orbánék. nekem is a fel ismerosi korom szarik bele a virusba, csak kellett nekik ide oda a vedettsegi..
2021. nov. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
39%
Ja es amugy az a vicces, hogy mivel a kormány rendszeresen tájékoztat minket hogy hányan vannak beoltva, meg hányan nincsenek, ezert vagytok képben az adatokkal. Ha nem osztanak meg ezt, es abba a hitben lennetek hogy mindenki be van oltva akkor kit hibaztatnatok? Mivel akkor is ugyanugy terjedne a vírus, akkor kire fognatok?
2021. nov. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
54%

Nem is provokáció zajlik ááááá

Ja és arról miért nincs ugatás hogy mennyi oltott és oltatlan van a kórházakban?Ja az top secret

Logikus

Tuti szar van a palacsintában mert egyébként tele volna vele a söpredék média de még mennyire :D

2021. nov. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
45%
Barátnőm rokona 3 oltást kapott meg, azután meghalt...............
2021. nov. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
59%

Ez most komoly?Uhh basszus...

Sajnálom!Részvétem

2021. nov. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!