Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki volt az a családtagod, aki...

Ki volt az a családtagod, aki leginkább meg akart győzni, hogy beoltasd magad Covid ellen?

Figyelt kérdés
Sikerült neki? Írd le azt is, milyen nemű és hány éves vagy.

2021. nov. 28. 19:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
47%

18, ja igen, ha egy oltott hal meg azt nagyban elsunnyogjak, de ha egy oltatlan akkor rogton tele van benne a facebook, kiemelve hogy OLTATLAN XD

fel eve könyörögunk mar hogy egy statisztikát mutassanak mar a kórházban levő es meghalt emberekrol, mennyi oltott es mennyi oltatlan, de persze errol nem beszelnek, na vajon miert?

2021. nov. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
89%
Egyik se. Nálunk a családban nem is kérdezgetjük egymást erről. Mindenkinek a saját dolga
2021. nov. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
60%

#19


"Barátnőm rokona 3 oltást kapott meg, azután meghalt.."


Ja, mert elütötte az autó!

...vagy akkor mégsem csak egy nátha, amit nem kell komolyan venni?

Már magad sem tudod, hogy mit hantázz!

2021. nov. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
31%
A halott rokonom próbált rávenni.Azt mondta hogy ő se oltatta be magát,ezért nem is élte túl.Mondtam neki hogy,de te már 5 éve hogy elhunytál,rákban.Azt mondta,ne okoskodjak,az akkor is covid volt.
2021. nov. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
62%
Ideje akkor valami normális anyagot is olvasni: [link]
2021. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
70%

Én győztem meg mindenkit. xD

Persze nagyanyámat nem lehetett, ő nagyban tolja facebookon is az oltásellenességet. De férjem is beoltatta magát, tesóm, szüleim is végül, mert látták, hogy én sem estem össze tőle holtan.

Jöhetnek a lepontozások, hogy megöltem a családomat. :D


Egyébként férjem amúgy sem félt tőle, meg tesóm se, csak nem érdekelte őket, szüleim viszont féltek a vakcinától.

2021. nov. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
26%

Anyós!!! Nincs ilyen lehetőség.

Nem oltattam magam (meg) 30 N

2021. nov. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
67%
Itt gyk-n úgy hullanak az oltásellenesek oltott ismerősei, mint a legyek. Ez annyira érdekes, én egy embert se tudok aki oltás után meghalt volna pedig a családom és barátaim nagy része be van oltva. Én azt értem hogy valaki fél az oltástól, rendben... de miért kell ilyeneket kitalálni azért hogy másokat eltántorítsunk az oltástól? Mikor épp ti vagytok azok akik mást se hirdetnek mint az egyén szabadságát és hogy mindenkinek magánügye hogy oltat vagy sem. Akkor írd azt hogy egy cikkben olvastad hogy meghalt valaki oltás után, vagy egy random facebook kommentben.... de ne írd már azt hogy EGY ISMERŐSÖD MEGHALT az oltás miatt. Azt meg basszus végképp ne hogy a kórház tele van oltottakkal, ilyen hülyeséget csak azok mondanak akiknek fingjuk nincs mi zajlik a kórházban. Ha nem vagy kórházi dolgozó mégis milyen alapon jelentesz te ki ilyeneket? Eszem megáll...
2021. nov. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
66%

#29

Ha igazuk lenne, nem kellene hazudozniuk!

Mint a múltkori agyhalottnak, akinek egy vagy két hét múlva(!) halt meg valami "ismerőse" az oltás utáni allergiás reakcióban!:D

2021. nov. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
52%
A szüleim hónapok óta ezzel b'sztatnak, mással kapcsolatban hozzám se szólnak. Nem sikerült nekik. A tisztességes gyógyszerkísérletek résztvevőit alaposan kivizsgálják és folyamatos kontroll alatt tartják; nem úgy megy ez, hogy beesel az utcáról, bemondásra elhiszik, hogy nincs semmi bajod, aztán találomra beadnak valami két hónap alatt összekotyvasztott szart és közlik, hogy takarodj anyádba. Na mindegy, felőlem mindenki azt csinál, amit akar, amíg nem próbája meg rákényszeríteni az akaratát senkire.
2021. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!