Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki volt az a családtagod, aki...

Ki volt az a családtagod, aki leginkább meg akart győzni, hogy beoltasd magad Covid ellen?

Figyelt kérdés
Sikerült neki? Írd le azt is, milyen nemű és hány éves vagy.

2021. nov. 28. 19:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
72%
Nem győzködött senki, egyértelmű volt, hogy beoltatom magam. A családom, barátaim, ismerőseim túlnyomó többsége is be van oltva és köszönik, jól vannak.
2021. nov. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk nem volt győzködés, mindenki magától ment.
2021. nov. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
77%
Senki nem győzködött. A szűk család majdnem összes tagja be van oltva, 1 kivétellel akik Mo-on laknak.
2021. nov. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
69%
Szerencsére senkit nem kellett győzködni, mi értelmesek vagyunk, köszönjük.
2021. nov. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
72%
Magamat győztem meg. És nem lett semi bajom tőle. (Jó első után karom fájt 1 napig, de az szinte minden oltás után így volt) 35 éves vagyok és férfi
2021. nov. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
46%
Senki, szerencsére nem napi témakör ez, eleget folyik a tv-ből meg mindenhonnan.
2021. nov. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
31%

A sok birta


29, en meg egy embert se ismerek aki elkapta a vírust, nem hogy meghalt volna benne… se oltott, se oltatlan. Ellenben akiket beoltottak azok mindig panaszkodnak nekem hogy a vakcina ota faj ez, faj az. Nem kell elhinni, en tudom es latom hogy igaz, hogy minden bajuk van. Nem kell felsobbrangunak erezni magad, meg lepontozgatni masokat csak mert te be vagy oltva. Es amugy is, fingod nincs arrol hogy be vagyok e oltva vagy se, amig nem közlöm veled, es arrol se tudhatod hogy ez most igaz e vagy se, szoval jo lenne visszavenni ebbol a nagy pofabol meg ebbol a “természetes h oltatom magam, aki meg nem, az majd meghal” stilusbol mert nevetséges

2021. nov. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
22%
birka* xd pomtozzatok le ezt is
2021. nov. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
56%

"en meg egy embert se ismerek aki elkapta a vírust, nem hogy meghalt volna benne… se oltott, se oltatlan."


És??? Senkit nem érdekel, hogy te kiket ismersz vagy kiket nem.


"Ellenben akiket beoltottak azok mindig panaszkodnak nekem hogy a vakcina ota faj ez, faj az."


Ja, mert egy kis fájdalmat nem lehet kibírni, a vírustól meghalni mennyivel jobb.

2021. nov. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
59%

Oltottként írom: Nem egy oltottat ismerek aki kórházban végezte. Erről ennyit... De ugye ez is az olatlanok hibája, nem szar a vakcina. (irónia ha nem ment volna át) Az utolsó aki kórházba került óvónő... úgyhogy az összes szülő dekkolhatott otthon a gyerekével amíg nem tesztelték. És nem, én se meggyőződésből oltattam, hanem hogy ne lehetetlenítsék el az életem.


Mert ha ez az undormány csürhe, aki az országot vezeti nagyon nyomat valamit, két gondolatom van rögtön: hogy hazudnak, és hogy valamelyik ku.rva nagyot kaszál a dolgon. Nem mintha ettől nem oltattam volna be magam, de mikor a lehetséges munkáltató egyenesen megkérdezi hogy oltott vagy-e, nincs választás ha melózni akarsz.

2021. nov. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!