Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki volt az a családtagod, aki...

Ki volt az a családtagod, aki leginkább meg akart győzni, hogy beoltasd magad Covid ellen?

Figyelt kérdés
Sikerült neki? Írd le azt is, milyen nemű és hány éves vagy.

2021. nov. 28. 19:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
33%
Most írtam le hogy semmilyen ismerősöm nem halt bele. Fogyatekos vagy? Majd ha sajat szememmel latom, akkor elhiszem, de az hogy a 80 eves Jancsi bacsi, aki eleve a halal szélén volt, meghalt benne, az nekem nem nagy indok arra hogy oltassam magam. Nem, nem kis fájdalomról van szó, tartós migrén, amitol kb dolgozni sem lehet, rendszertelen menstruacio, trombozis stb. Jobb ez, mint egy kis nátha? Aztan évek mulva meg ki tudja mi lesz. Ha te ezt vallalod, vállald, de ne pofazz bele mas dolgaba. Immunrendszert kene erősíteni meg sportolni, es akkor nem lesz erősebb egy nathanal. De be vagytok szarva, kozbe meg cigiztek, pialtok, meg hugyos drogot használtok, de olyankor nem vagytok nagy orvosok…
2021. nov. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
31%
Gratulálok a stílusodhoz, hiszti nélkül is képes vagy kommunikálni vagy csak így megy?
2021. nov. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
36%
Csak alkalmazkodtam a tiédhez. Az meg hogy nem tudod értelmezni amit irok, betegségre utalhat.
2021. nov. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
68%
#42 Rendszeresen sportolok, nem csak hobbiszinten. Nem cigizek, nem drogozok, nem alkoholizálok. 30 éves fiatal vagyok. Mégis majdnem elvitt a covid. De örülök, hogy te ilyen nagy szakértő vagy. Azt meg nem kell magyaráznod, hogy miért nem oltatod magad, senkit nem érdekel, hogy te mit csinálsz. Neked sem kellene ennyire behisztizned azon, hogy mások meg oltatják magukat.
2021. nov. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk senki senkire nem erőszakolja rá az akaratát vagy az oltást, mi értelmesek vagyunk, köszönjük.


Viszont a cégnél ahol dolgoztam megpróbálták kötelezővé tenni a tulajok, mindenki felmondott, és most garantáltan befognak csődölni :) a tulajok sajnos nem voltak értelmesek :(

2021. nov. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
72%
Van egy ismerősöm, ritkán találkozunk, legutóbb megkérdezte, hogy be vagyok-e oltva. Mondtam, hogy igen. Következő kérdés: milyen utóhatásokat tapasztaltam? Elmondtam, hogy az első után néhány órás hidegrázást és enyhe felkar fájdalmat, a második után semmit. Erre elkezdte mondani, hogy ő nincs beoltva, semmi pénzért nem oltatná be magát, ellenben minden oltott, akit ismer, napokig tartó lázról és azóta is tartó fájdalmakról számol be, na annál még a vírus is jobb. Gondolom, hogy tőlem is egy hasonló panaszkodós sztorit várt, hogy hozzáadhassa a gyűjteményéhez, de nem jött össze. A vicc az, hogy vannak közös ismerőseink, akik mind oltottak, egyiküknek sem volt egy kis hidegrázásnál több tünete, de legtöbbüknek még annyi sem. De ez a pacák ennek ellenére is azt meséli, hogy "minden ismerőse panaszkodik, hogy az oltás után bla bla bla..." Na kb. ennyire kell komolyan venni a nagy oltáselleneseket.
2021. nov. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
28%
Mar mindent IS akartok, van egy csomo ember aki leszarja a vírust, megis szájkosár kell mindenkinek. Mar nektek az sem eleg hogy ti be vagytok oltva, mar a masik is legyen beoltva. Ti be vagytok szarva, van aki meg élne tovabb a normalis kerékvágásba az eletet, megis megvagyunk love mar két eve. geccijó
2021. nov. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
15%
@40, te Magyarországon élsz? Komolyan kérdem, minden hátsó gondolat nélkül. Mert mi ötödjére vagyunk karanténban valamelyik óvodai dolgozó vagy csoporttárs pozitív Covid tesztje miatt, de egyik gyereket sem tesztelte soha senki (max.a szülő otthon).
2021. nov. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
39%

41.

A 16 éves unokatesóm is ugyanezért hisztizett. Aztán mégis rávettük hogy oltassa be magát. Fun fact: túl élte. Nincsen semmi baja. Van mensije rendesen. Mint ahogy minden más nőnek is akit beoltottak.



Jobb lenne ha beoltanád magad!

2021. nov. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 greyimpasse válasza:
28%

Édesapám próbált leginkább meggyőzni, egyébként 26 éves nő vagyok, azóta sem oltattam be magam, és nem is tervezem.

Mivel ez egy légúti betegség, az oltottak is pontosan ugyanúgy megkapják a vírust, az izomba adott védőoltás ugyanis nem a vírus elkapása ellen véd, legfeljebb kisebb valószínűséggel betegszik meg az oltott súlyosan, de ő is éppen úgy elkapja és terjeszti.

Pontosan ezért abszurdum az oltatlanok diszkriminációja, mivel a vírus terjesztéséért mindenki felelős, akár oltatja magát, akár nem.

Biztosan vannak szemellenzős vírustagadók, de a többség, aki nem oltatja be magát tisztában van a lehetséges következményekkel. Így az oltatlanok, ha valóban annyira hatékony az oltás, ahogy állítja a propaganda, csak egymást veszélyeztethetik, az oltottaknak eszerint úgysem lehet semmi baja...

Csakhogy az oltottak is lefertőzik a többieket rendre, ezért ők is ugyanolyan felelősek a vírus terjesztéséért.

A covid az oltással nem fog eltűnni, ezt kellene belátni. Az oltásokat sem lehet a végtelenségig folytatni, mert egy-egy vakcina csak pár hónapig véd.

2021. nov. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!