Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki volt az a családtagod, aki...

Ki volt az a családtagod, aki leginkább meg akart győzni, hogy beoltasd magad Covid ellen?

Figyelt kérdés
Sikerült neki? Írd le azt is, milyen nemű és hány éves vagy.

2021. nov. 28. 19:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
66%

"Attól, hogy lepontoztok, és mindenki mást is, aki nem akar oltakozni, a helyzet még így áll, mint írtam. De bízzatok az oltásban, a tizenketedik talán majd megállítja a vírus terjedését is..."


Lol, influenza ellen már évtizedek óta oltják a minden évben változtatott vakcinával a jó népet, az épp aktuális mutánsra. :D Nem az a célja, hogy megállítsa, eltüntesse a koronát, hanem hogy visszaszorítsa egy élhető szintre. Tudom, hogy te leszarod, anyád apád, nagyszülőd megpusztul e, de én szeretem az enyéimet. :)

2021. nov. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
48%
Én magam.
2021. nov. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
42%

#52


"De bízzatok az oltásban, a tizenketedik talán majd megállítja a vírus terjedését is..."


Nem kellene engem és a többieket tizenkétszer oltani, talán már az első is elég lett volna a járvány megállításában, ha nem lennének ilyen sötét seggfejek köztünk, mint te is!


És nem fog megállni a 12-ik oltásnál sem, ahogy a lepra, vagy a spanyol nátha sem állt meg, míg az utolsó fertőzött is meg nem halt. Azok pedig nem az oltottak lesznek.

Addig meg a jóvoltotokból rohad le a gazdaság, be kell zárkózni az otthonokba, kijárási tilalmak, semmi utazás, üdülés, wellness, semmi pub vagy éttermek, stb....erre számíts, a képeden maszkkal!

2021. nov. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
76%
#53 Oltásellenesként írom, jó kis példát mutatsz rólunk! Az ilyenek miatt van a két oldal között ekkora ellentét, holott normális meglehetnénk egymás mellett. De nem, neked muszáj a másik halált kívánnod azért, mert valamiben nem ért veled egyet. Gratulálok.
2021. nov. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 greyimpasse válasza:
35%

Kedves 63-as!

Én vagyok, akit lesötétseggfejeztél, gondolom te minimum virulógus lehetsz.

Nem, nem a mi jóvoltunkból rohad a gazdaság... A vírust pedig ti is UGYANÚGY terjesztitek, mint az oltatlanok, a védőoltás csak a betegség súlyos lefolyása ellen védhet meg, ahogy egy korábbi hszban írtam.

A stílusod meg téged ír le, nem engem.

2021. nov. 30. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
27%
Akik itt magyaráznak, hogy ismerős, nem ismerős, ÉN ÉS A CSALÁDOM, a második hullámban lettünk covidosak, amikor még nem volt oltás. Láss csodát, mind a négyen túléltük. A párom testvérei, TEHÁT A MÁSIK CSALÁDOM (nem, nem ismerős mondta, ott vagyok nap, mint nap) külföldön voltak, mindhárman oltottak, elkapták a covidot, átadták anyósomnak, aki egyébként COPD-s, tehát tüdőbeteg, 1 hét alatt átvészelte, én és a párom nem kaptuk el. Most ismét felütötte a fejét a covid a családban, párom húga, aki már harmadjára is oltatott, elkapta, adta tovább, párom is elkapta, én ismét kimaradtam a körből. Egyikünk sem halt meg.. sem oltott, sem oltatlan.. a szobatársam (munkahely) férje elkapta a covidot, oltottan, és megfertőzte a szobatársamat is, aki szintén oltott. Tulajdonképpen két oldalról kaptam, semmi bajom nem lett. Úgyhogy hagyjuk.. és ezek mind szűk környezet, család, munkatárs, akivel minden nap találkozom egy együtt töltöm az egész napot. Ja, NAGYMAMÁM megkapta a 2. Pfizert és így 25 év után ismét menstruál. :) Milyen csodás :)
2021. nov. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
65%

#66

Túltoltad a nagymama “menstruációjával”!:D

2021. nov. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
62%

66-os, a nagyanyád nem menstruál, hanem kifakadt neki egy miómája vagy cisztája, amit nagy hiba az oltás rovására írni. a 60+-os nők tele vannak miómával és cisztával, csak az ismeretségi körömben ismerek 3-at, akiket ilyen panasszal műtöttek, holott akkoriban covidról és oltásról még csak nem is hallottunk.

Ha ezt elkönyvelitek az oltás hatásának és nem fordul nőgyógyászhoz, jó eséllyel el fog rákosodni.

Én szóltam!...és ez teljesen független attól, hogy én oltva vagyok vagy sem.

2021. nov. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
90%

Senki, magamtól beoltottam magam.

A család 90%-a be van oltva. Ezt a 90%-ot nem érdekli, hogy a maradék 10% nincs, és fordítva. Nálunk senki se megmondó ember. :D

2021. nov. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:
79%
#66 Ha a nagymamádnak vérzése van, ne szmájlikat írogassál meg verd itt a melled, hanem vigyétek a nagyit orvoshoz, mert valószínűleg az van, amit a 68. is írt!
2021. nov. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!